Get Adobe Flash player

MVP Praha - 6.11.2011


posuzovala: RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc - CZ

PSI třída mladých V1, CAJC, BOJ Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
    V2 FALCO Zlatý Klondike
    V3 YARIS Perla mahagon
    V4 FAUSTINO Zlatý Klondike
  mezitřída V1,CAC,r. CACIB Ziestan ANTON
  třída šampiónů V1,CAC,CAC-ČMKU,CACIB, BOB BÉLOS Perla mahagon
    V2, r. CAC URIC Perla mahagon
    V3 Jannock´s US MAVERICK
    V4 KADOR Perla mahagon
    VD ALISTAIR Zlatá Ina
FENY třída dorostu VN1 BAILEN Perla mahagon
  třída mladých V1, CAJC HONEY Zlatý Klondike
    V2 INDU Bedigebu
  mezitřída V1,CAC,CAC-ČMKU,CACIB XIMICCA Perla mahagon
    V2,r.CAC CARMEN Sněhurčin poklad
  třída otevřená VD1 TABEA Perla mahagon
    VD2 ELEANOR Zlatý Klondike
  třída šampiónů V1, CAC, r. CACIB ALISHA Zlatá Ina
    nenastoupila EMIKO Zlatý Klondike
  třída veteránů V1, BOV NEFERTITI Perla mahagon
    V2 ADÉLKA Honzíkova cesta

MVP České Budějovice - 9.10.2011


posuzovala: Olga Dolejšová - CZ

PSI třída mladých V1,CAJC,BOJ YARIS Perla mahagon
    V2 IMATTY Bedigebu
    V3 BUFFON Barja
    VD4 Bergrabbenˇs ZHAMAN ROCKY
  mezitřída V1,CAC,CAC-ČMKU,CACIB,BOB Ziestan ANTON
    V2, r. CAC JETT Bohemia Maestro
  třída šampiónů V1, CAC,r. CACIB FAUNUS Perla mahagon
    V2, r. CAC KADOR Perla mahagon
    V3 URIC Perla mahagon
FENY třída štěňat VN1 MANI Bohemia Maestro
  třída mladých V1, CAJC BABY Barja
    V2 HONEY Zlatý Klondike
    V3 INDU Bedigebu
  mezitřída V1, CAC,r. CACIB ISVARI Bedigebu
    V2 (bez titulu) BELLINDA Barja
  třída otevřená V1,CAC,CAC-ČMKU,CACIB CHOTAN Bedigebu
    V2, r. CAC ATILA Hyrkános
    V3 TABEA Perla mahagon
  třída veteránů V1,Nejlepší veteránka,BOV ADÉLKA Honzíkova cesta
    V2 MÉTIS Perla mahagon

NVP Brno - 18.9.2011


posuzoval: Miroslav Guniš - SK

PSI třída mladých V1,CAJC,BOJ P´zzaz BROWN SUGAR
    V2 XAWAN Perla mahagon
  mezitřída V1,CAC,CAC-ČMKU,NV JETT Bohemia Maestro
FENY třída mladých V1, CAJC INDU Bedigebu
  mezitřída V1,CAC ISVARI Bedigebu
  třída vítězů V1,CAC,CAC-ČMKU,NV,BOB CASSANDRA Duhový kamínek
    V2, r, CAC EMIKO Zlatý Klondike
  třída veteránů V1,BOV ADÉLKA Honzíkova cesta

MVP Mladá Boleslav - 28.8.2011


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI třída mladých V1, CAJC, BOJ YARIS Perla mahagon
    V2 FALKO Zlatý Klondike
    V3 Bergraben´s ZHAMAN ROCKY
    V4 FAUSTINO Zlatý Klondike
    V ELIÁŠ Honzíkova cesta
    V XAWAN Perla mahagon
  mezitřída V1, CAC JETT Bohemia Maestro
  třída šampiónů V1,CAC,CAC-ČMKU,CACIB,BOB ORIN Perla mahagon
    V2, r.CAC, r. CACIB KADOR Perla mahagon
    nenastoupil ALISTAIR Zlatá Ina
FENY třída mladých V1, CAJC XIMICCA Perla mahagon
    V2 INDU Bedigebu
    V3 HONEY Zlatý Klondike
    nenastoupila ISVARI Bedigebu
  mezitřída V1,CAC,CAC-ČMKU,CACIB CASSANDRA Duhový kamínek
    V2, r.CAC, r. CACIB TABEA Perla mahagon
  třída otevřená V1,CAC EVE Zlatý Klondike
    V2 IRIS Bohemia Maestro
    V3 ATILA Hyrkános
  třída šampiónů nenastoupila ALISHA Zlatá Ina
  třída veteránů V1, BOV Anička Honzíkova cesta

NVP Mladá Boleslav - 17.7.2011


posuzovala: Libuše Ubrová - CZ

PSI třída dorostu VN 1 ELIÁŠ Honzíkova cesta
    VN 2 ZIRCO Perla mahagon
  třída mladých VD 1 Ziestan ANTON
    VD 2 Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
    VD 3 FAUSTINO Zlatý Klondike
  třída otevřená V 1,CAC,CAC ČMKU,NV,BOB URIC Perla mahagon
  třída vítězů V 1,CAC KADOR Perla mahagon
    V 2, r. CAC Jannock´s US MAVERICK
FENY třída dorostu nezúčastnila se HONEY Zlatý Klondike
  třída mladých V 1, CAJC, BOJ ISWARI Bedigebu
    V 2 INDU Bedigebu
  mezitřída V 1,CAC,CAC-ČMKU,NV CASSANDRA Duhový Kamínek
    V 2, r. CAC TABEA Perla mahagon
  třída otevřená V 1,CAC EVE Zlatý Klondike
    V 2, r. CAC IRIS Bohemia Maestro
    nezúčastnila se ARTEMIS Hyrkános

MVP Brno - 26.6.2011


posuzovala: Mgr. Božena Ovesná - CZ

PSI třída mladých V1, CAJC, BOJ Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
    V2 YARIS Perla mahagon
    V3 IMATTY Bedigebu
    nenastoupil JETT Bohemia Maestro
  Mezitřída V1, CAC URIC Perla mahagon
  Třída otevřená V1 bez titulu GRATTIUS Perla mahagon
  Třída šampiónů V1, CAC, CACIB, BOB Vesper Perla mahagon
    V2., r. CAC, r. CACIB FAUNUS Perla mahagon
FENY třída mladých V1, CAJC ISVARI Bedigebu
    V2 INDU Bedigebu
  Mezitřída V1, CAC, r. CACIB CASSANDRA Duhový kamínek
  Třída otevřená V1, CAC, CACIB ARTEMIS Hyrkános
    V2 MAUD Perla mahagon

NVP Klatovy - 5.6.2011


posuzoval: Iuza Beradze - GRU

PSI třída vítězů V1, CAC, NV FAUNUS Perla mahagon
FENY třída mladých V1, CAJC, BOJ INDU Bedigebu
  mezitřída VD1 ROMANCE Perla mahagon
  třída otevřená V1, CAC, NV, BOB CATALINA Honzíkova cesta
    V2 ATILA Hyrkános
    V3 ALBY Blondella
    VD4 ALISA Blondella
  třída vítězů V1, CAC ALICE Zlatá Ina

MVP Litoměřice - 22.5.2011


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI Třída mladých V1, CAJC JETT Bohemia Maestro
    V2 XAWAN Perla mahagon
    V3 YARIS Perla mahagon
  Mezitřída V1, CAC, r. CACIB URIC Perla mahagon
  Třída otevřená V1,CAC ALISTAIR Zlatá Ina
  Třída šampiónů V1, CAC,CACIB,BOB ORIN Perla mahagon
    V2, r. CAC FAUNUS Perla mahagon
    V3 KADOR Perla mahagon
  Třída veteránů V1, BOV NORBU Pul-I-Khumri
FENY Třída mladých V1, CAJC, BOJ XIMICCA Perla mahagon
    V2 INDU Bedigebu
    V3 ISVARI Bedigebu
  Mezitřída V1, CAC, r. CACIB TABEA Perla mahagon
    V2, r. CAC CASSANDRA Duhový kamínek
  Třída otevřená V1, CAC, CACIB ALISHA Zlatá Ina
    V2, r. CAC FAENNA Perla mahagon

NVP Litoměřice - 21.5.2011


posuzoval: Giuliano de Claudio - IT

PSI Třída mladých V1, CAJC Ziestan ANTON
  Mezitřída V1, CAC, NV, BOB URIC Perla mahagon
  Třída otevřená V1,CAC ALISTAIR Zlatá Ina
  Třída šampiónů V1, CAC ORIN Perla mahagon
  V2, r. CAC KADOR Perla mahagon
  Třída veteránů V1, BOV NORBU Pul-I-Khumri
FENY Třída mladých V1, CAJC, BOJ, r. BIS junior XIMICCA Perla mahagon
  V2 INDU Bedigebu
  Mezitřída V1 TABEA Perla mahagon
  Třída otevřená V1, CAC FAENNA Perla mahagon
  Třída šampiónů V1, CAC, NV ALISHA Zlatá Ina

MVP Praha - 15.5.2011


posuzoval: Josef Němec - CZ

PSI Třída mladých V1, CAJC, BOJ XAWAN Perla mahagon
    V2 Ziestan ANTON
    VD3 FALKO Zlatý Klondike
  Třída otevřená V1,CAC,r. CACIB ALISTAIR Zlatá Ina
    V2,r.CAC ETIEN Zlatý Klondike
  Třída šampiónů V1,CAC,CACIB,BOB KADOR Perla mahagon
    V2,r.CAC Jannock´s US MAVERICK
FENY Třída dorostu VN1 HONEY Zlatý Klondike
  Třída mladých VD1 INDU Bedigebu
  Mezitřída V1,CAC,CACIB TABEA Perla mahagon
    V2,r.CAC CARMEN Sněhurčin poklad
  Třída otevřená V1,CAC,r. CACIB ALISHA Zlatá Ina
    V2,r.CAC EVE Zlatý Klondike
    V3 Eleanor Zlatý Klondike

MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE - 24.4.2011


posuzovala: Božena Ovesná Mgr. - CZ

PSI Třída dorostu VN1 Bergraben´s Zhaman ROCKY
  Třída mladých V1,CAJC JETT Bohemia Maestro
    V2 IMATTY Bedigebu
    V3 BUFFON Barja
  Třída šampiónů V1,CAC,CACIB,BOB VESPER Perla mahagon
    V2,r.CAC,r.CACIB FAUNUS Perla mahagon
    V3 KADOR Perla mahagon
    V4 Jannock´s US MAVERICK
FENY Třída mladých V1,CAJC,BOJ ISVARI Bedigebu
    V2 CARMEN Sněhurčin poklad
    V3 BABY Barja
    nenastoupila INDU Bedigebu
  Mezitřída V1,CAC,CACIB CASSANDRA Duhový kamínek
    odstoupila TABEA Perla mahagon
  Třída otevřená V1,CAC,r.CACIB ARTEMIS Hyrkános
    V2,r.CAC ATILA Hyrkános
    V3 ALISA Barja
    V4 EVE Zlatý Klondike
    odstoupila ELEANOR Zlatý Klondike

NVP OSTRAVA - 10.4.2011


posuzovala: Božena Ovesná Mgr. - CZ

PSI Třída otevřená V1,CAC,Národní vítěz,BOB GRATTIUS Perla mahagon
    V2 IMMPORTAL Bohemia Maestro
FENY Třída mladých V1,CAJC,BOJ COLETTA Kaštanový květ
  Třída otevřená V1 MAUD Perla mahagon

MVP BRNO - 6.2.2011


posuzovala: Zdenka Jílková - CZ

PSI Třída dorostu VN1 XAWAN Perla mahagon
    VN2 IMATTY Bedigebu
  Třída mladých V1,CAJC, Nejlepší mladý JETT Bohemia Maestro
  Mezitřída V1,CAC,CACIB BALŮ Hyrkános
    V2 URIC Perla mahagon
  Třída šampiónů V1,CAC,r.CACIB GROLL Bohemia Maestro
    V2,r. CAC FARSAN PA BERGRABBEN Av Elgberget
FENY Třída dorostu VN1 ISVARI Bedigebu
    VN2 INDU Bedigebu
  Třída mladých V1,CAJC JUTTA Bohemia Maestro
    V2 COCO CHANEL Gracia-In
  Mezitřída VD1 BRITANY Hyrkános
  Třída otevřená V1,CAC,CACIB,BOB EMIKO Zlatý Klondike
    V2,r. CAC,r.CACIB Bergrabben's XCLUSIVE XAHNA
    V3 CHOTAN Bedigebu
    V4 SHAMBALLA Zlota Wolnošč
  Třída šampiónů V1,CAC Adélka Honzíkova cesta
    V2,r. CAC GLORIS Bohemia Maestro

MVP BRNO - 5.2.2011


posuzoval: Oleg Vasiliev - RU

PSI Mezitřída V1,CAC BALŮ Hyrkános
    V2,r. CAC URIC Perla mahagon
  Třída šampiónů V1,CAC,CACIB.BOB GROLL Bohemia Maestro
    V2,r. CAC FARSAN PA BERGRABBEN Av Elgberget
FENY Třída mladých VD1 JUTTA Bohemia Maestro
  VD2 COCO CHANEL Gracia-In
  Třída otevřená V1,CAC,CACIB Bergrabben's XCLUSIVE XAHNA
    V2,r. CAC EMIKO Zlatý Klondike
    V3 BOOGIE Gracia-In
    V4 SHAMBALLA Zlota Wolnošč
  Třída šampiónů V1,CAC,r.CACIB Adélka Honzíkova cesta
    V2,r. CAC GLORIS Bohemia Maestro

NVP OLOMOUC - 9.1.2011


posuzoval: Ing. Leoš Jančík - CZ

PSI Třída štěňat VN1 YARIS Perla mahagon
    VN2 XAWAN Perla mahagon
  Třída mladých V1,CAJC,Nejlepší mladý URIC Perla mahagon
  Mezitřída V1,CAC BALÚ Hyrkános
  Třída otevřená VD1 BARNABÁŠ Duhový kamínek
  Třída vítězů V1,CAC,NV,BOB ORIN Perla mahagon
Feny Třída dorostu VN1 INDU Bedigebu
    VN2 BELLINDA Barja
    VN3 BABY Barja
  Třída mladých V1 (bez titulu) TABEA Perla mahagon
  Třída otevřená V1,CAC,NV CHOTAN Bedigebu
    V2,r.CAC MAUD Perla mahagon
    V3 DOLMA Modrá písnička
    V4 ALISA Barja