Get Adobe Flash player

MVP Praha - 7.11.2010



Z R U Š E N A - viz. info na stránkách ČMKU

MVP České Budějovice - 10.10.2010


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI Třída mladých V1,CAJC,JBOB,BOB BALŮ Hyrkános
    V2 URIC Perla mahagon
    V3 JETT Bohemia Maestro
  Třída otevřená V1,CAC, CACIB FAUNUS Perla mahagon
    V2, r. CAC AN z Břidlických hrázek
    VD3 CHAVIER Bohemia Maestro
  Třída šampiónů V1, CAC, r. CACIB KADOR Perla mahagon
FENY Třída mladých V1, CAJC DELIA Duhový kamínek
    V2 TABEA Perla mahagon
  Mezitřída V1, CAC, r. CACIB CHOTAN Bedigebu
    V2 (bez titulu) ALISA Barja
  Třída otevřená V1, CAC FANTAGIRO Queen Daisy
  V2, r. CAC ARTEMIS Hyrkános
  V3 IRIS Bohemia Maestro
  nenastoupila DOLMA Modrá písnička
  nenastoupila CHRISAORIS Perla mahagon
  Třída vítězů V1, CAC. CACIB ALICE Zlatá Ina

NVP Brno - 26.9.2010


posuzovala: Mgr. Božena Ovesná - CZ

PSI Třída dorostu VN1 JETT Bohemia Maestro
  Třída mladých V1, CAJC, JBOB,BOB,5.BIG URIC Perla mahagon
    V2 BALŮ Hyrkános
  Třída otevřená V1,CAC, NV FAUNUS Perla mahagon
    V2, r. CAC GRATTIUS Perla mahagon
    V3 HURVÍNEK Queen Daisy
    V4 CHAVIER Bohemia Maestro
FENY Třída mladých VD1 BABETTE z Vikiluxu
  VD2 CASSANDRA Duhový kamínek
  Třída otevřená V1, CAC, NV ALLA PRIMA Gracia-In
  nenastoupila IRIS Bohemia Maestro
  Třída vítězů V1, CAC FELISHA Bohemia Maestro

MVP Mladá Boleslav - 29.8.2010


posuzoval: Iuza Beradze - GR

PSI Třída dorostu VN1 JETT Bohemia Maestro
  Třída mladých V1, CAJC URIC Perla mahagon
    V2 BALŮ Hyrkános
    V3 Rosanley MARKO
  Mezitřída V1,CAC PUKKA SAHIB Chatanga
  Třída otevřená V1,CAC, r. CACIB ALISTAIR Zlatá Ina
    V2, r. CAC BJORN AST An-Ki-Ro
  Třída šampiónů V1,CAC, CACIB KADOR Perla mahagon
FENY Třída mladých V1, CAJC, Junior BOB CASSANDRA Duhový kamínek
    V2 TABEA Perla mahagon
    V3 BRITANY Hyrkános
  Mezitřída V1, CAC CHOTAN Bedigebu
    V2, r. CAC ALISA Barja
    nenastoupila ARTEMIS Hyrkános
  Třída otevřená V1, CAC, r. CACIB FAENNA Perla mahagon
    V2, r. CAC ALISHA Zlatá Ina
    V3 FANTAGIRO Queen Daisy
    V4 DOLMA Modrá písnička
    V IRIS Bohemia Maestro
  Třída šampiónů V1, CAC, CACIB,BOB KASSIOPEA Perla mahagon

NVP Mladá Boleslav - 18.7.2010


posuzoval: Josef Němec - CZ

PSI Třída dorostu VN1 JETT Bohemia Maestro
  Třída mladých V1, CAJC Rosanley MARKO
    V2 BALŮ Hyrkános
  Mezitřída V1,CAC.NV,BOB ORIN Perla mahagon
    neposouzen HURVÍNEK Queen Daisy
  Třída otevřená V1,CAC ALISTAIR Zlatá Ina
    V2, r. CAC FAUNUS Perla mahagon
    VD3 BJORN AST An-Ki-Ro
  Třída vítězů V1,CAC KADOR Perla mahagon
FENY Třída dorostu VN1, BIS Puppy TABEA Perla mahagon
    VN2 DELIA Duhový kamínek
  Třída mladých V1, CAJC, Junior BOB CASSANDRA Duhový kamínek
  Mezitřída V1, CAC ARTEMIS Hyrkános
    VD2 IRIS Bohemia Maestro
  Třída otevřená V1, CAC, NV FAENNA Perla mahagon
    V2, r. CAC ALISHA Zlatá Ina
    VD3 CHRISAORIS Perla mahagon
  Třída vítězů V1, CAC KASSIOPEA Perla mahagon

MVP Brno - 20.6.2010


posuzoval: Dymock Glenway - AUS

PSI Třída štěňat VN1 JETT Bohemia Maestro
  Třída mladých V1, CAJC BALŮ Hyrkános
    VD2 Rosanley MARKO
  Třída otevřená V1,CAC GRATTIUS Perla mahagon
    V2, r. CAC FANDANGO Bohemia Maetro
  Třída šampiónů V1,CAC,CACIB,BOB       GROLL Bohemia Maestro GROLL Bohemia Maestro
    V2,r. CAC,r. CACIB OLAF z Janovického zámku
FENY Třída štěňat VN1 JUTTA Perla mahagon
  Třída dorostu VN1 DELIA Duhový kamínek
  Třída mladých V1, CAJC, Junior BOB CASSANDRA Duhový kamínek
  Mezitřída VD1 IRIS Bohemia Maestro
  Třída otevřená V1, CAC, CACIB HANNACH Bohemia Maestro

NVP Klatovy - 6.6.2010


posuzoval: Miodrag Vreteničiči - Montenegro

PSI Mezitřída V1, CAC KADOR Perla mahagon
  Třída otevřená V1,CAC,NV,BOB FAUNUS mahagon
  Třída šampiónů V1,CAC BONIFÁC ze Soví zahrady
FENY Třída dorostu VN1 TABEA Perla mahagon
  Třída mladých V1, CAJC, Junior BOB ROMANCE Perla mahagon
    V2 PRINCESS Perla mahagon
  Mezitřída V1, CAC MISS Perla mahagon
    nenastoupila ALISA Blondella
  Třída otevřená V1, CAC CHRISAORIS Perla mahagon
    V2, r. CAC ALBY Blondella
    V3 CATALINA Honzíkova cesta
    V4 ATILA Hyrkános
  Třída šampiónů V1,CAC,NV ALICE Zlatá Ina

MVP Litoměřice - 23.5.2010


posuzoval: Miroslav Redlicki - PL

PSI Třída dorostu VN 1 URIC Perla mahagon
  Mezitřída V1, CAC, r. CACIB ORIN Perla mahagon
  Třída otevřená VD1 KADOR Perla mahagon
  Třída šampiónů V1,CAC,CACIB Bélos Perla mahagon
FENY Třída dorostu VN1 TABEA Perla mahagon
    VN2 CASSANDRA Duhový kamínek
  Třída otevřená VD1 CATALINA Honzíkova cesta
  Třída šampiónů V1, CAC,CACIB, BOB KASSIOPEA Perla mahagon
    V2 (bez titulu) ALICE Zlatá Ina

MVP Praha - 2.5.2010


posuzoval: Miroslav Václavík - CZ

PSI Mezitřída V1, CAC ORIN Perla mahagon
  Třída otevřená V1,CAC, r. CACIB KADOR Perla mahagon
    V2 (bez titulu) ALISTAIR Zlatá Ina
    Dobrá Jannock´s US MAVERICK
  Třída šampiónů V1,CAC,CACIB,BOB Bélos Perla mahagon
    VD2 Yotisha´s X-MAN
    VD3 BONIFÁC ze Soví zahrady
FENY Třída štěňat VN1 TABEA Perla mahagon
  Třída dorostu nenastoupila CASSANDRA Duhový kamínek
  Třída mladých V1 (bez titulu) ROMANCE Perla mahagon
  Mezitřída V1, CAC EVE Zlatý Klondike
    V2 (bez titulu) ARTEMIS Hyrkános
    V3 ALBY Blondella
    VD4 ELEANOR Zlatý Klondike
  Třída otevřená V1 (bez titulu) ALISHA Zlatá Ina
    VD2 CATALINA Honzíkova cesta
  Třída šampiónů V1, CAC,CACIB YANTANEE Perla mahagon
    V2, r. CAC, r. CACIB KASSIOPEA Perla mahagon
    V3 Janock´s VASUKI
    VD4 ALICE Zlatá Ina

MVP České Budějovice - 25.4.2010


posuzovala: Zdenka Jílková - CZ

PSI Mezitřída V1, CAC ORIN Perla mahagon
  Třída otevřená V1,CAC, r. CACIB KADOR Perla mahagon
    V2, r. CAC FAUNUS Perla mahagon
  Třída šampiónů V1,CAC,CACIB,BOB Bélos Perla mahagon
    V2, r. CAC VESPER Perla mahagon
FENY Třída štěňat VN1 TABEA Perla mahagon
  Třída dorostu VN1 CASSANDRA Duhový kamínek
  Třída mladých V1, CAJC, Junior BOB ROMANCE Perla mahagon
  Mezitřída V1, CAC, r. CACIB ARTEMIS Hyrkános
    V2, r. CAC ALBY Blondella
    VD3 IRIS Bohemia Maestro
  Třída otevřená V1, CAC CATALINA Honzíkova cesta
  Třída šampiónů V1, CAC,CACIB KASSIOPEA Perla mahagon
    V2, r. CAC ALICE Zlatá Ina
    nenastoupila YANTANEE Perla mahagon

NVP Ostrava - 11.4.2010


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI Třída mladých V1, CAJC HURVÍNEK Queen Daisy
  Mezitřída V1,CAC, NV, BOB Kris Kris LEO THE LION
    V2, r. CAC IMMPORTAL Bohemia Maestro
  Třída otevřená V1, CAC GRATTIUS Perla mahagon
    VD2 BOHOUŠ z Čeřovského vrchu
    VD3 CHAVIER Bohemia Maestro
FENY Třída mladých V1, CAJC CHOTAN Bedigebu
    V2 ROMANCE Perla mahagon
    nenastoupila SHABALLA Zlota Wolnóšč
  Mezitřída V1, CAC, NV IRIS Bohemia Maestro
    V2, r. CAC FANTAGIRO Queen Daisy
    VD3 MAUD Perla mahagon
    nenastoupila ALBY Blondella
  Třída otevřená VD1 HARMONIA Bohemia Maestro

MVP Brno - 7.2.2010


posuzoval: Dr. Miroslav Guniš - SK

PSI Třída otevřená VD1 OLAF z Janovického zámku
    VD2 ABARIS Ghang Cziki
  Třída šampiónů V1, CAC,CACIB,BOB BONIFÁC ze Soví zahrady
    VD2 ANDY Sněhurčin poklad
FENY Třída dorostu VN 1 ROMANCE Perla mahagon
  Třída mladých V1 (bez titulu) ALISA Blondella
    V2 BOOGIE Gracia -In
    nenastoupila MAUD Perla mahagon
  Mezitřída V1, CAC ALBY Blondella
    V2, r. CAC ALICE Zlatá Ina
  Třída otevřená V1, CAC CATALINA Honzíkova cesta
    VD2 AURA Ghang Cziki
    VD3 GLORIS Bohemia Maestro
  Třída šampiónů V1,CAC,CACIB ADÉLKA Honzíkova cesta
    V2, r. CAC, r. CACIB FELISHA Bohemia Maestro

MVP Brno - 6.2.2010


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI Třída otevřená V1, CAC, r. CACIB OLAF z Janovického zámku
    V2, r. CAC ABARIS Ghang Cziki
  Třída šampiónů V1, CAC,CACIB,BOB BONIFÁC ze Soví zahrady
    V2, r. CAC ANDY Sněhurčin poklad
FENY Třída dorostu VN 1 ROMANCE Perla mahagon
  Třída mladých V1 (bez titulu) ALISA Blondella
    V2 BOOGIE Gracia -In
    nenastoupila MAUD Perla mahagon
  Mezitřída V1, CAC,CACIB ALICE Zlatá Ina
    V2 (bez titulu) ALBY Blondella
  Třída otevřená V1, CAC GLORIS Bohemia Maestro
    V2 (bez titulu) CATALINA Honzíkova cesta
    V3 AURA Ghang Cziki
    V4 IRIS Bohemia Maestro
  Třída šampiónů V1, CAC, r. CACIB FELISHA Bohemia Maestro

NVP Olomouc - 10.1.2010


posuzovala: Olga Dolejšová - CZ

PSI Mezitřída nenastoupil CHAVIER Bohemia Maestro
  Třída otevřená nenastoupil BOHOUŠ z Čeřovského vrchu
  Třída vítězů V1, CAC, NV GROLL Bohemia Maestro
FENY Třída dorostu VN 1 ROMANCE Perla mahagon
  Třída mladých V1, CAJC ALBY Blondella
    V2 MAUD Perla mahagon
    nenastoupila IRIS Bohemia Maestro
    nenastoupila ALISA Barja
  Mezitřída V1, CAC ALICE Zlatá Ina
    V2 (bez titulu) ALISA Blondella
  Třída otevřená V1,CAC, NV, BOB CATALINA Honzíkova cesta
    nenastoupila DOLMA Modrá písnička
  Třída vítězů V1, CAC ADÉLKA Honzíkova cesta
    nenastoupila FELISHA Bohemia Maestro
  Třída veteránů V1, Veterán BOB SAGARMATHA Modrá písnička