1. Den tibetského španěla konaný 18.6.2005 - 19.6.2005 ve Svídnici u Pardubic


V roce 2005 jsme se jako klub rozhodli, že zkusíme pořádat akci pracovně nazvanou Den tibetského španěla. Jednalo by se v podstatě o akci na více dní, kde bychom přátelsky poseděli a popovídali nad něčím dobrým - samozřejmě ve společnosti pejsků. Nikdo ale neměl s tím takové zkušenosti, že by se toho zodpovědně zhostil. Nakonec se za průkopníky přihlasila rodina Hlubockých.

 

Jako místo konání byla zvolena malá vesnička Svídnice u Pardubic. Areál staré školy byl pro takovou akci jako stvořený. Oplocený, že si pejsi mohli běhat jak chtěli, s hřištěm, kde jsme si ukazovali různé triky z předvádění a poslušnosti.

 

Kolem poledního, kdy dorazila většina účastníků, jsme si udělali hezkou společnou procházku mezi poli. Jak jinak než na oběd do hospody. Ostatně co by člověk neudělal pro svůj žaludek. Po návratu následovalo za organizace Klárky Hlubocké (dnes už Kmoníčkové) cvičení, ukázky poslušnosti a výstavního předvádění. Tohle mělo obzvláště velký ohlas u začínajících pejskařů.

 

No a pak už se jenom jedlo, pilo a povídalo. Škoda jen byla, že někteří se museli vrátit. Ale co jsem slyšel, tak i večer to stálo za to. No a druhý den tradáááá domů.

 

Tak Františku, Klárko a Aleno - děkujeme. Bylo to tam prima.

Váš Honza Krček

cheap mlb jersey|pvc figures|bjd