each of the patek philippe replica for sale is a master masterpiece.

sell luxury replica watches at competitive prices online.

offer swiss eta movement richard mille replica watch.

replique rolex usa instructing online watchmaking trained professionals.

the features of sophisicated watchmaking in future: character,reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology are been implemented in who makes the best http://www.amazewatches.com.

Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

HLUČÍN - 07.05.2011


posuzovala: Maria Zasada - PL

PSI
Třída dorostu: VN1,nejlepší dorost - LACY Bohemia Maestro
Třída mladých: V1,CAJC,BOJ - ALINDOR Austerlitz Moravia
V2 - XAWAN Perla mahagon
Třída otevřená: V1,CAC - FANDANGO Bohemia Maestro
Třída vítězů: V1,CAC,Nejlepší pes,BOB - GROLL Bohemia Maestro
FENY
Třída dorostu: VN1 - LULLABY Bohemia Maestro
Třída mladých: V1,CAJC - ATARI Austerliz Moravia
Třída otevřená: V1,CAC - EMIKO Zlatý Klondike
VD2 - MAUD Perla mahagon
Třída vítězů: V1,CAC,Nejlepší fena - HANNACH Bohemia Maestro

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

LYSÁ NAD LABEM - 28.05.2011


posuzoval: Dušan Kuriš - SR

PSI
Třída dorostu: VN1,Nejlepší pejsek dorostu - HARMON Zlatý Klondike
Třída mladých: V1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOJ - FALKO Zlatý Klondike
V2 - Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
V3 - XAWAN Perla mahagon
V4 - FAUSTINO Zlatý Klondike
Mezitřída: V1,bez titulu - DUFFY Bohemian by Birth
Třída otevřená: V1,CAC,Klubový vítěz - ALISTAIR Zlatá Ina
D - ETTIEN Zlatý Klondike
Třída vítězů: V1,CAC - ORIN Perla mahagon
V2,r.CAC - Yotisha´s X-MAN
V3 - VESPER Perla mahagon
V4 - KADOR Perla mahagon
V - Jannock´s US MAVERICK
Třída veteránů: V1,Nejlepší veterán - NORBU Pul-I-Khumri
FENY
Třída dorostu: VN1,Nejlepší fenka dorostu - EVELÍNA Honzíkova cesta
Třída mladých: V1,CAJC,Klubová vítězka mladých - XIMICCA Perla mahagon
V2 - INDU Bedigebu
V3 - COCO CHANEL Gracia In
Mezitřída: V1,CAC - CARMEN Sněhurčin poklad
V2,r.CAC - TABEA Perla mahagon
Třída otevřená: V1,CAC - EVE Zlatý Klondike
V2,r.CAC - CHOTAN Bedigebu
V3 - NORMANA z Janovického zámku
V4 - ELEANOR Zlatý Klondike
V - ATILA Hyrkános
nenastoupila - ARTEMIS Hyrkános
Třída vítězů: V1,CAC,Klubová vítězka - CATALINA Honzíkova cesta
V2,r.CAC - ALISHA Zlatá Ina
V3 - NEFERTITI Perla mahagon
V4 - YANTANEE Perla mahagon
nenastoupila - Jannock´s VASUKI
Třída veteránů: V1,Nejlepší veteránka,BOV,BOB - SAGARMATHA Modrá písnička

Speciální výstava

LITOMĚŘICE - 01.10.2011


posuzoval: Iuza Beradze - GRU

PSI
Třída mladých: V1,CAJC - ELIÁŠ Honzíkova cesta
V2 - IMATTY Bedigebu
V3 - GHOST Zlatý Klondike
Mezitřída: V1,CAC - DUFFY Bohemian by Birth
Třída otevřená: nenastoupil - ORFEUS Perla mahagon
Třída vítězů: V1,CAC,Vítěz speciální výstavy - ALISTAIR Zlatá Ina
V2,r.CAC - ORIN Perla mahagon
V3 - KADOR Perla mahagon
Třída veteránů: nenastoupil - NORBU Pul-I-Khumri
FENY
Třída šteňat: VN1,Nejlepší štěně - BAILEN Perla mahagon
VN2 - MANI Bohemia Maestro
Třída mladých: V1,CAJC,BOJ,BOB - XIMICCA Perla mahagon
V2 - INDU Bedigebu
nenastoupila - EVELÍNA Honzíkova cesta
Mezitřída: V1,CAC - TABEA Perla mahagon
Třída otevřená: V1,CAC - CHOTAN Bedigebu
V2,r.CAC - MISS Perla mahagon
Třída vítězů: V1,CAC,Vítězka specální výstavy - KASSIOPEA Perla mahagon
V2,r.CAC - ALISHA Zlatá Ina
Třída veteránů: V1,Nejlepší veteránka,BOV, 2.místo VBIS - NEFERTITI Perla mahagon