Get Adobe Flash player

Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

HLUČÍN - 07.05.2011


posuzovala: Maria Zasada - PL

PSI
Třída dorostu: VN1,nejlepší dorost - LACY Bohemia Maestro
Třída mladých: V1,CAJC,BOJ - ALINDOR Austerlitz Moravia
V2 - XAWAN Perla mahagon
Třída otevřená: V1,CAC - FANDANGO Bohemia Maestro
Třída vítězů: V1,CAC,Nejlepší pes,BOB - GROLL Bohemia Maestro
FENY
Třída dorostu: VN1 - LULLABY Bohemia Maestro
Třída mladých: V1,CAJC - ATARI Austerliz Moravia
Třída otevřená: V1,CAC - EMIKO Zlatý Klondike
VD2 - MAUD Perla mahagon
Třída vítězů: V1,CAC,Nejlepší fena - HANNACH Bohemia Maestro

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

LYSÁ NAD LABEM - 28.05.2011


posuzoval: Dušan Kuriš - SR

PSI
Třída dorostu: VN1,Nejlepší pejsek dorostu - HARMON Zlatý Klondike
Třída mladých: V1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOJ - FALKO Zlatý Klondike
V2 - Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
V3 - XAWAN Perla mahagon
V4 - FAUSTINO Zlatý Klondike
Mezitřída: V1,bez titulu - DUFFY Bohemian by Birth
Třída otevřená: V1,CAC,Klubový vítěz - ALISTAIR Zlatá Ina
D - ETTIEN Zlatý Klondike
Třída vítězů: V1,CAC - ORIN Perla mahagon
V2,r.CAC - Yotisha´s X-MAN
V3 - VESPER Perla mahagon
V4 - KADOR Perla mahagon
V - Jannock´s US MAVERICK
Třída veteránů: V1,Nejlepší veterán - NORBU Pul-I-Khumri
FENY
Třída dorostu: VN1,Nejlepší fenka dorostu - EVELÍNA Honzíkova cesta
Třída mladých: V1,CAJC,Klubová vítězka mladých - XIMICCA Perla mahagon
V2 - INDU Bedigebu
V3 - COCO CHANEL Gracia In
Mezitřída: V1,CAC - CARMEN Sněhurčin poklad
V2,r.CAC - TABEA Perla mahagon
Třída otevřená: V1,CAC - EVE Zlatý Klondike
V2,r.CAC - CHOTAN Bedigebu
V3 - NORMANA z Janovického zámku
V4 - ELEANOR Zlatý Klondike
V - ATILA Hyrkános
nenastoupila - ARTEMIS Hyrkános
Třída vítězů: V1,CAC,Klubová vítězka - CATALINA Honzíkova cesta
V2,r.CAC - ALISHA Zlatá Ina
V3 - NEFERTITI Perla mahagon
V4 - YANTANEE Perla mahagon
nenastoupila - Jannock´s VASUKI
Třída veteránů: V1,Nejlepší veteránka,BOV,BOB - SAGARMATHA Modrá písnička

Speciální výstava

LITOMĚŘICE - 01.10.2011


posuzoval: Iuza Beradze - GRU

PSI
Třída mladých: V1,CAJC - ELIÁŠ Honzíkova cesta
V2 - IMATTY Bedigebu
V3 - GHOST Zlatý Klondike
Mezitřída: V1,CAC - DUFFY Bohemian by Birth
Třída otevřená: nenastoupil - ORFEUS Perla mahagon
Třída vítězů: V1,CAC,Vítěz speciální výstavy - ALISTAIR Zlatá Ina
V2,r.CAC - ORIN Perla mahagon
V3 - KADOR Perla mahagon
Třída veteránů: nenastoupil - NORBU Pul-I-Khumri
FENY
Třída šteňat: VN1,Nejlepší štěně - BAILEN Perla mahagon
VN2 - MANI Bohemia Maestro
Třída mladých: V1,CAJC,BOJ,BOB - XIMICCA Perla mahagon
V2 - INDU Bedigebu
nenastoupila - EVELÍNA Honzíkova cesta
Mezitřída: V1,CAC - TABEA Perla mahagon
Třída otevřená: V1,CAC - CHOTAN Bedigebu
V2,r.CAC - MISS Perla mahagon
Třída vítězů: V1,CAC,Vítězka specální výstavy - KASSIOPEA Perla mahagon
V2,r.CAC - ALISHA Zlatá Ina
Třída veteránů: V1,Nejlepší veteránka,BOV, 2.místo VBIS - NEFERTITI Perla mahagon