Get Adobe Flash player

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

HLUČÍN - 08.05.2010


posuzovala: Magdalena Świętoń - PL

PSI
Mezitřída: V1, CAC - Kris Kris LEO THE LION
VD2 - IMMORTAL Bohemia Maestro
Třída otevřená: V1, CAC - CHAVIER Bohemia Maestro
V2 (bez titulu) - BOHOUŠ z Čeřovského vrchu
VD3 - GRATTIUS Perla mahagon
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - GROLL Bohemia Maestro
Třída čestná: V1 - ACHTAJ Bohemia Maestro
FENY
Třída mladých: VD1 - ROMANCE Perla mahagon
nenastoupila - SHAMBALLA Zlota Wolność
Mezitřída: V1, CAC, Klubový vítěz - EMIKO Zlatý Klondike
VD2 - IRIS Bohemia Maestro
VD3 - ALISA Blondella
Třída otevřená: VD1 - ALBY Blondella
VD2 - ALLA PRIMA Gracia-In.
nenastoupila - HANNACH Bohemia Maestro

Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

LYSÁ NAD LABEM - 29.05.2010


posuzoval: Andráš Polgár - SR

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší pes dorostu - BALŮ Hyrkános
VN2 - DUFFY Bohemian by Birth
Mezitřída: V1, CAC - ORIN Perla mahagon
VD2 - ETTIEN Zlatý Klondike
Třída otevřená: V1, CAC - KADOR Perla mahagon
V2, r.CAC - ALISTAIR Zlatá Ina
VD3 - Jannock´s US MAVERICK
Třída vítězů: V1, CAC, Nejlepší dospělý pes, BOB - BÉLOS Perla mahagon
V2, r.CAC - Yotisha´s X-MAN
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán, 2. BIS Veterán - psi - RANGPO Modrá písnička
FENY
Třída dorostu: VN1, Nejlepší fenka dorostu - CASSANDRA Duhový kamínek
VN2 - TABEA Perla mahagon
Třída mladých: VD1 - BRITTANY Hyrkános
VD2 - ROMANCE Perla mahagon
Mezitřída: V1, CAC - EVE Zlatý Klondike
V2, r.CAC - CHOTAN Bedigebu
V3 - ELEANOR Zlatý Klondike
VD4 - ALISA Blondella
Třída otevřená: V1, CAC - CATALINA Honzíkova cesta
V2, r.CAC - ALISHA Zlatá Ina
V3 - ALBY Blondella
VD4 - FANTAGIRO Queen Daisy
Třída vítězů: V1, CAC, Nejlepší dospělá fena - KASSIOPEA Perla mahagon
Třída veteránů: V1, Nejlepší veteránka, Veterán BOB, 3. BIS Veterán - feny - SAGARMATHA Modrá písnička

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 18.09.2010


posuzoval: Zdeněk Kliment - CZ

PSI
Třída mladých: VD1 - BALŮ Hyrkános
VD2 - URIC Perla mahagon
Třída otevřená: V1 (bez titulu) - ALISTAIR Zlatá Ina
Třída vítězů: V1, CAC, VSV - VESPER Perla mahagon
V2, r.CAC - KADOR Perla mahagon
FENY
Třída mladých: V1, CAJC, Junior BOB - ROMANCE Perla mahagon
V2 - TABEA Perla mahagon
Mezitřída: V1 (bez titulu) - ALISA Barja
Třída otevřená: V1, CAC, VSV, BOB - ALISHA Zlatá Ina
V2, r.CAC - ARTEMIS Hyrkános
VD3 - ALBY Blondella
VD4 - DOLMA Modrá písnička
nenastoupila - NORMANA z Janovického zámku
Třída vítězů: V1, CAC - FAENNA Perla mahagon
V2, r.CAC - YANTANEE Perla mahagon