each of the patek philippe replica for sale is a master masterpiece.

sell luxury replica watches at competitive prices online.

offer swiss eta movement richard mille replica watch.

replique rolex usa instructing online watchmaking trained professionals.

the features of sophisicated watchmaking in future: character,reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology are been implemented in who makes the best http://www.amazewatches.com.

Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

HLUČÍN - 09.05.2009


posuzoval: Mgr. Maciej Kozber - PL

PSI
Třída mladých: V1, CAJC - Kris Kris LEO THE LION
V2 - BARNABÁŠ Duhový kamínek
neposouzen - CHAVIER Bohemia Maestro
Mezitřída: VD1 - GRATTIUS Perla Mahagon
VD2 - EVAN Modrá písnička
VD3 - AN z Břidlických hrázek
Třída otevřená: V1, CAC - OLAF z Janovického zámku
V2, r.CAC - BOHOUŠ z Čeřovského vrchu
V3 - FANDANGO Bohemia Maestro
Třída vítězů: V1, CAC - CLEO Queen Daisy
FENY
Třída dorostu: VN1 - QONTY z Janovického zámku
VN2 - MANON Perla Mahagon
VN3 - ANCHIE z Vikiluxu
VN4 - EMIKO Zlatý Klondike
VN - ALBI Blondelia
VN - ALISA Blondelia
Třída mladých: V1, CAJC - ALLA PRIMA Gracia-In
V2 - BESS Majesty Dog
V3 - FANTAGIRO Queen Daisy
V4 - ALICE Zlatá Ina
neposouzena - FANNY Queen Daisy
Mezitřída: V1, CAC, BOB - HANNACH Bohemia Maestro
Třída otevřená: V1, CAC - GRACY Bohemia Maestro
V2, r.CAC - BEATKA ze Soví zahrady
nenastoupila - JAJLA z Janovického zámku
Třída vítězů: V1, CAC - Yotisha´s SURPRICE
Třída veteránů: V1, Nejlepší veteránka - SAGARMATHA Modrá písnička

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

LYSÁ NAD LABEM - 06.06.2009


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší dorost - CAIRO Bohemian by Birth
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - ALBERT Ka-Anup-Ré
V2 - ALISTAIR Zlatá Ina
V3 - BALU od Elišky
Třída otevřená: V1, CAC, Klubový vítěz - BONIFÁC ze Soví zahrady
nenastoupil - ALBERT ze Soví zahrady
Třída vítězů: nenastoupil - VULCANUS Perla mahagon
FENY
Třída dorostu: VN1 - CHOTAN Bedigebu
VN2 - ALISA Blondelia
VN3 - ALBY Blondelia
Třída mladých: V1, CAJC, Klubová vítězka mladých, Junior BOB - ALICE Zlatá Ina
V2 - ALISHA Zlatá Ina
V3 - ARTEMIS Hyrkános
Mezitřída: V1, CAC - FANTAGIRO Queen Daisy
nenastoupila - BAISHA Majesty Dog
nenastoupila - FATUMA Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - BÁRA z Čeřovského vrchu
nenastoupila - AMY Bohemian by Birth
Třída vítězů: V1, CAC, Klubová vítězka, BOB - YANTANEE Perla mahagon
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán, Veterán BOB - SAGARMATHA Modrá písnička

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 19.09.2009


posuzoval: Róbert Kanás - SR

PSI
Třída mladých: V1, CAJC, Junir BOB - KADOR Perla mahagon
V2 - ORIN Perla mahagon
Mezitřída: V1 (bez titulu) - AN z Břidlických hrázek
V2 (bez titulu) - PAJASAN z Janovického zámku
neposouzen - vyloučen - ALISTAIR Zlatá Ina
Třída otevřená: V1, CAC - OLAF z Janovického zámku
Třída šampiónů: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB - BÉLOS Perla mahagon
V2, r.CAC - GROLL Bohemia Maestro
V3 - BONIFÁC ze Soví zahrady
V4 - CARTOON COLOR of Lollipop
FENY
Třída mladých: V1, CAJC - KASSIOPEA Perla mahagon
V2 - ALISA Blondelia
V3 - ALBY Blondelia
V4 - ARTEMIS Hyrkános
V - CHOTAN Bedigebu
V - MIA Perla mahagon
V - MY LADY Perla mahagon
VD - ALISA Barja
nenastoupila - QONTY z Janovického zámku
Mezitřída: V1, CAC - FANTAGIRO Queen Daisy
V2 (bez titulu) - BAISCHA Majesty Dog
VD3 - ALICE Zlatá Ina
nenastoupila - ALISHA Zlatá Ina
nenastoupila - HANNACH Bohemia Maestro
Třída otevřená: V1, CAC - DOLMA Modrá písnička
V2 (bez titulu) - AMÁLKA Sněhurčin poklad
V3 - HAJAGRIVA Bedigebu
VD4 - BETTY from South-Western Bohemia
Třída vítězů: V1, CAC, Vítězka speciální výstavy - WIRGO Perla mahagon
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán plemene - SAGARMATHA Modrá písnička
V2 - FELICITAS Perla mahagon