Get Adobe Flash player

Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

HLUČÍN - 09.05.2009


posuzoval: Mgr. Maciej Kozber - PL

PSI
Třída mladých: V1, CAJC - Kris Kris LEO THE LION
V2 - BARNABÁŠ Duhový kamínek
neposouzen - CHAVIER Bohemia Maestro
Mezitřída: VD1 - GRATTIUS Perla Mahagon
VD2 - EVAN Modrá písnička
VD3 - AN z Břidlických hrázek
Třída otevřená: V1, CAC - OLAF z Janovického zámku
V2, r.CAC - BOHOUŠ z Čeřovského vrchu
V3 - FANDANGO Bohemia Maestro
Třída vítězů: V1, CAC - CLEO Queen Daisy
FENY
Třída dorostu: VN1 - QONTY z Janovického zámku
VN2 - MANON Perla Mahagon
VN3 - ANCHIE z Vikiluxu
VN4 - EMIKO Zlatý Klondike
VN - ALBI Blondelia
VN - ALISA Blondelia
Třída mladých: V1, CAJC - ALLA PRIMA Gracia-In
V2 - BESS Majesty Dog
V3 - FANTAGIRO Queen Daisy
V4 - ALICE Zlatá Ina
neposouzena - FANNY Queen Daisy
Mezitřída: V1, CAC, BOB - HANNACH Bohemia Maestro
Třída otevřená: V1, CAC - GRACY Bohemia Maestro
V2, r.CAC - BEATKA ze Soví zahrady
nenastoupila - JAJLA z Janovického zámku
Třída vítězů: V1, CAC - Yotisha´s SURPRICE
Třída veteránů: V1, Nejlepší veteránka - SAGARMATHA Modrá písnička

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

LYSÁ NAD LABEM - 06.06.2009


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší dorost - CAIRO Bohemian by Birth
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - ALBERT Ka-Anup-Ré
V2 - ALISTAIR Zlatá Ina
V3 - BALU od Elišky
Třída otevřená: V1, CAC, Klubový vítěz - BONIFÁC ze Soví zahrady
nenastoupil - ALBERT ze Soví zahrady
Třída vítězů: nenastoupil - VULCANUS Perla mahagon
FENY
Třída dorostu: VN1 - CHOTAN Bedigebu
VN2 - ALISA Blondelia
VN3 - ALBY Blondelia
Třída mladých: V1, CAJC, Klubová vítězka mladých, Junior BOB - ALICE Zlatá Ina
V2 - ALISHA Zlatá Ina
V3 - ARTEMIS Hyrkános
Mezitřída: V1, CAC - FANTAGIRO Queen Daisy
nenastoupila - BAISHA Majesty Dog
nenastoupila - FATUMA Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - BÁRA z Čeřovského vrchu
nenastoupila - AMY Bohemian by Birth
Třída vítězů: V1, CAC, Klubová vítězka, BOB - YANTANEE Perla mahagon
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán, Veterán BOB - SAGARMATHA Modrá písnička

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 19.09.2009


posuzoval: Róbert Kanás - SR

PSI
Třída mladých: V1, CAJC, Junir BOB - KADOR Perla mahagon
V2 - ORIN Perla mahagon
Mezitřída: V1 (bez titulu) - AN z Břidlických hrázek
V2 (bez titulu) - PAJASAN z Janovického zámku
neposouzen - vyloučen - ALISTAIR Zlatá Ina
Třída otevřená: V1, CAC - OLAF z Janovického zámku
Třída šampiónů: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB - BÉLOS Perla mahagon
V2, r.CAC - GROLL Bohemia Maestro
V3 - BONIFÁC ze Soví zahrady
V4 - CARTOON COLOR of Lollipop
FENY
Třída mladých: V1, CAJC - KASSIOPEA Perla mahagon
V2 - ALISA Blondelia
V3 - ALBY Blondelia
V4 - ARTEMIS Hyrkános
V - CHOTAN Bedigebu
V - MIA Perla mahagon
V - MY LADY Perla mahagon
VD - ALISA Barja
nenastoupila - QONTY z Janovického zámku
Mezitřída: V1, CAC - FANTAGIRO Queen Daisy
V2 (bez titulu) - BAISCHA Majesty Dog
VD3 - ALICE Zlatá Ina
nenastoupila - ALISHA Zlatá Ina
nenastoupila - HANNACH Bohemia Maestro
Třída otevřená: V1, CAC - DOLMA Modrá písnička
V2 (bez titulu) - AMÁLKA Sněhurčin poklad
V3 - HAJAGRIVA Bedigebu
VD4 - BETTY from South-Western Bohemia
Třída vítězů: V1, CAC, Vítězka speciální výstavy - WIRGO Perla mahagon
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán plemene - SAGARMATHA Modrá písnička
V2 - FELICITAS Perla mahagon