Get Adobe Flash player

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

LYSÁ NAD LABEM - 03.05.2008


posuzovala: Karin Acker - D

PSI
Třída štěňat: VN1, Nejlepší štěně - pes - Jannock´s US MAVERICK
Třída dorostu: VN1, Nejlepší dorost - pes - FAUNUS Perla mahagon
VN2 - FALÁS Perla mahagon
N3 - AN z Břidlických hrázek
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - BOŘEK ze Soví zahrady
V2 - BÉLOS Perla mahagon
VD3 - OLAF z Janovického zámku
Mezitřída: V1, CAC - BURBERRY Bohemia Crown
V2, r.CAC - Ch. ALLISTER Bohemian by Birth
V3 - JCh. FOLOW Bohemia Maestro
Třída otevřená: V1, CAC - ASTERIX Bohemia Crown
V2, r.CAC - CLEO Queen Daisy
V3 - JCh. Yotisha's X-MAN
VD4 - BOHOUŠ z Čeřovského vrchu
VD - ALEXANDR ze Soví zahrady
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - ICh. ACHTAJ Bohemia Maestro
VD2 - Ch. VULCANUS Perla mahagon
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - ICh. RANGPO Modrá písnička
FENY
Třída dorostu: VN1, Nejlepší dorost - fena - FAENNA Perla mahagon
VN2 - BESSY Sněhurčin poklad
Třída mladých: V1, CAJC, Klubová vítězka mladých - GRACY Bohemia Maestro
V2 - GRACIE Bohemia Maestro
V3 - BEATKA ze Soví zahrady
Mezitřída: V1, CAC - CATALINA Honzíkova cesta
V2, r.CAC - JCh. AMY Bohemian by Birth
V3 - JCh. YANTANEE Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - Ch. Yotisha´s SURPRICE
V2, r.CAC - Ch. ANIČKA Honzíkova cesta
VD3 - Ch. AMÁLKA Sněhurčin poklad
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz - ICh. Jannock´s VASUKI
V2, r.CAC - Ch. GLAUKIPPÉ Perla mahagon
V3 - ICh. DÉÓ Perla mahagon
Třída veteránů: V1, Nejlepší veteránka - ICh. O´REILLINKA Modrá písnička
Třída mimo konkurenci: nenastoupila - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička

Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

SOBĚSLAV - 14.06.2008


posuzovala: Mgr. Božena Ovesná - CZ

PSI
Třída štěňat: VN1, Primus štěně, Optimus mladších - Tashi-Gong HOLLYWOOD
VN2 - CHAVIER Maestro Bohemia
Třída dorostu: VN1, Primus Minor - Lobsang BUDDHA NYING-DU
VN2 - EDWARD Modrá písnička
VN3 - Jannock´s US MAVERICK
N4 - A-HO z Břidlických hrázek
Třída mladých: V1, CAJC, Primus Junior - FAUNUS Perla mahagon
V2 - GROLL Bohemia Maestro
V3 - JCh. BÉLOS Perla mahagon
V4 - BOŘEK ze Soví zahrady
V - DREAM Zlatý Klondike
Mezitřída: V1, CAC, Vítěz memoriálu (nejlepší pes), BOB - KlCh. ALLISTER Bohemian by Birth
V2, r.CAC - DRAKO Queen Daisy
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. Yotisha's X-MAN
V2, r.CAC - Ch. VESPER Perla mahagon
V3 - BOHOUŠ z Čeřovského vrchu
V4 - ALBERT ze Soví zahrady
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. Tuuling CHAN ZIDANE
V2, r.CAC - ICh. NORBU Pul-i-Khumri
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - ICh. RANGPO Modrá písnička
FENY
Třída štěňat: VN1, Primus štěně - CHRISAORIS Perla mahagon
VN2 - CHANTAL Bohemia Maestro
Třída dorostu: VN1, Primus Minor, Optimus mladších - Lobsang BHAGYA NAMCEE
VN2 - AMRA z Břidlických hrázek
Třída mladých: V1, CAJC, Primus Junior - GRACIE Bohemia Maestro
Mezitřída: V1, CAC - JCh. YANTANEE Perla mahagon
V2, r.CAC - JCh. ANTIA Indyk
V3 - Ch. Lobsang CA-BA MO
VD4 - CATALINA Honzíkova cesta
Třída otevřená: V1 - DOLMA Modrá písnička
V2 - KlCh. ANIČKA Honzíkova cesta
Třída vítězů: V1, CAC, Vítěz memoriálu (nejlepší fena) - ICh. Jannock´s VASUKI
V2, r.CAC - ICh. Moetica MADAME BUTTERFLY
V3 - Ch. WIRGO Perla mahagon
Třída veteránů: V1, Nejlepší veteránka - ICh. O´REILLINKA Modrá písnička
V2 - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
SOUTĚŽE ( v rámci Speciální výstavy tibetských plemen psů – Memoriálu E.Maternové )
Nejlepší pár psů: 1. místo: - tibetští španělé: Ch. Tuuling CHAN ZIDANE a ICh. Moetica MADAME BUTTERFLY
Nejlepší chovatelská stanice: 1. místo: - tibetští španělé: Ch. st. LOBSANG, chovatel: Vesna Šiško, Slovinsko
Nejlepší dorost: 1. místo: - tibetský španěl: pes Lobsang BUDDHA NYING-DU

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 11.10.2008


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI
Třída štěňat: VN1 - BALU od Elišky
Třída dorostu: VN1 - ALISTAIR Zlatá Ina
Třída mladých: V1, CAJC - ABARIS Gang Cziki
V2 - AN z Břidlických hrázek
V3 - BJORN AST An-Ki-Ro
V4 - Jannock´s US MAVERICK
VD - BOŘEK ze Soví zahrady
VD - DAMIEN Zlatý Klondike
Mezitřída: V1, CAC - OLAF z Janovického zámku
V2, r.CAC - Ch. ALLISTER Bohemian by Birth
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. Yotisha's X-MAN
V2, r.CAC - ASTERIX Bohemia Crown
V3 - BIANCO Zlota Wolnosc
V4 - CLEO Queen Daisy
V - ANGEL od Elišky
V - KCh. FOLOW Bohemia Maestro
VD - BARTOLOMĚJ Honzíkova cesta
nenastoupil - BURBERRY Bohemia Crown
Třída vítězů: V1, CAC, vítěz speciální výstavy, BOB - ICh. ACHTAJ Bohemia Maestro
V2, r.CAC - ICh. Chrystal Mountain ARLING CHANS
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - ICh. RANGPO Modrá písnička
FENY
Třída dorostu: VN1 - FANTAGIRO Queen Daisy
VN2 - BAISHA Majesty Dog
VN3 - BESS Majesty Dog
VN4 - ALISHA Zlatá Ina
VN - ALICE Zlatá Ina
Třída mladých: V1, CAJC - BESSY Sněhurčin poklad
V2 - JCh. FAENNA Perla mahagon
V3 - FATUMA Perla mahagon
nenastoupila - AMRA z Břidlických hrázek
Mezitřída: VD1 - BEATKA ze Soví zahrady
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. GRACY Bohemia Maestro
V2, r.CAC - BÁRA z Čeřovského vrchu
V3 - AGRIPA Indyk
nenastoupila - JCh. URANIA Perla mahagon
Třída vítězů: V1, CAC, vítěz speciální výstavy - Ch. Yotisha´s SURPRICE
V2, r.CAC - Ch. DIRKE Zlota Wolnosc
Třída veteránů: V1, Nejlepší veteránka - EW, ICh. EVERNIA Chatanga
V2 - EW, ICh. DÉÓ Perla mahagon
V3 - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička