each of the patek philippe replica for sale is a master masterpiece.

sell luxury replica watches at competitive prices online.

offer swiss eta movement richard mille replica watch.

replique rolex usa instructing online watchmaking trained professionals.

the features of sophisicated watchmaking in future: character,reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology are been implemented in who makes the best http://www.amazewatches.com.

Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

SOBĚSLAV - 16.06.2007


posuzoval: PhDr. Vladimír Mojžíš - CZ

PSI
Třída štěňat: VN1 - NELMAN z Janovického zámku
VN - ADONIS Perla mahagon
Třída dorostu: VN1 - FOLOW Bohemia Maestro
VN - ATREY Bohemian by Birth
VN - FABIENNE Bohemia Maestro
Třída mladých: V1, CAJC - JCh. Tuuling CHAN ZIDANE
V2 - BURBERRY Bohemia Crown
Mezitřída: V1, CAC - ANGEL od Elišky
V2, r.CAC - JCh. VULCANUS Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - Avigdor OTIS
V2, r.CAC - ALBERT ze Soví zahrady
V3 - INRICO Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC, Nejlepší pes (neofic.titul), BOB - ICh. ACHTAJ Bohemia Maestro
V2, r.CAC - Ch. CARTOON COLOR of Lollipop
FENY
Třída štěňat: VN1 - NANA z Janovického zámku
Třída dorostu: VN1 - AMY Bohemian by Birth
VN - CATALINA Honzíkova cesta
VN - FELISHA Bohemia Maestro
VN - Lobsang CA-MA BO
nenastoupila - ANGIE Bohemian by Birth
Třída mladých: V1, CAJC - MA-MA-KI z Janovického zámku
V2 - DOLMA Modrá písnička
V - CONIE z Čeřovského vrchu
V - DÉVI Modrá písnička
nenastoupila - XOANON Perla mahagon
Mezitřída: V1, CAC - AMÁLKA Sněhurčin poklad
nenastoupila - ALICE od Elišky
Třída otevřená: V1, CAC - BETULA Modrá písnička
V2, r.CAC - JCh. ANETKA Honzíkova cesta
V3 - WALING Modrá písnička
Třída vítězů: V1, CAC, Nejlepší pes (neofic.titul) - ICh. Moetica MADAM BUTTERFLY
Třída čestná: V1, Vítězka čestné třídy - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - NANDA DEVI Modrá písnička
SOUTĚŽE ( v rámci Speciální výstavy tibetských plemen psů – Memoriálu E.Maternové )
Nejlepší pár psů: 1. místo: - tibetští španělé: ICh. ACHTAJ Bohemia Maestro a WALING Modrá písnička
Nejlepší dorost: 1. místo: - tibetský španěl – fenka AMY Bohemian by Birth
Nejlepší mladý: 1. místo: - tibetský španěl – pes JCh. Tuuling CHAN ZIDANE

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

MLADÁ BOLESLAV - 01.09.2007


posuzovala: Zdenka Jílková - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší dorost - NELMAN z Janovického zámku
VN2 - BÉLOS Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - ALLISTER Bohemian by Birth
V2 - ASHIN Anjelský poklad
V3 - YULUS Perla mahagon
V4 - FOLOW Bohemia Maestro
Mezitřída: V1, CAC - Yotisha's X-MAN
VD2 - ASTERIX Bohemia Crown
VD3 - ANGEL od Elišky
nenastoupil - BURBERRY Bohemia Crown
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. VULCANUS Perla mahagon
V2, r.CAC - ALEXANDR ze Soví zahrady
V3 - BARTOLOMĚJ Honzíkova cesta
V4 - Avigdor OTIS
nenastoupil - BASTIEN Queen Daisy
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - ICh. ACHTAJ Bohemia Maestro
FENY
Třída štěňat: VN1, Nejlepší štěně - GLORIS Bohemia Maestro
VN2 - GRACIE Bohemia Maestro
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - AMY Bohemian by Birth
V2 - HAJAGRIVA Bedigebu
V3 - ANTIA Indyk
V4 - YANTHE Perla mahagon
V - CATALINA Honzíkova cesta
V - DÉVI Modrá písnička
V - XOANON Perla mahagon
VD - YANTANEE Perla mahagon
nenastoupila - AGRIPA Indyk
nenastoupila - DOLMA Modrá písnička
Mezitřída: V1, CAC - JCh. AMÁLKA Sněhurčin poklad
V2, r.CAC - AGNES Sněhurčin poklad
V3 - JCh. WIRGO Perla mahagon
nenastoupila - ERNA Bohemia Maestro
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. BETULA Modrá písnička
V2, r.CAC - ANIČKA Honzíkova cesta
V3 - ANDORETHA Best of Best
V4 - WALING Modrá písnička
V - BÁRA z Čeřovského vrchu
nenastoupila - FAT-MA z Janovického zámku
nenastoupila - FESIN Bedigebu
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz - ICh. Jannock's VASUKI
V2, r.CAC - ICh. LAMIA Perla mahagon
V3 - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
V4 - Ch. ADÉLKA Honzíkova cesta
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - ICh. O'REILLINKA Modrá písnička
V2 - COLOMBINA pod Slováckým nebem
V3 - Ch. ITANARI Modrá písnička

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 29.09.2007


posuzoval: Ing. Leoš Jančík - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší dorost - BÉLOS Perla mahagon
VN2 - NELMAN z Janovického zámku
Třída mladých: V1, CAJC - ALLISTER Bohemian by Birth
nenastoupil - ASHIN Anjelský poklad
Mezitřída: nenastoupil - BURBERRY Bohemia Crown
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. VULCANUS Perla mahagon
V2, r.CAC - ASTERIX Bohemia Crown
Třída vítězů: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - ICh. NORBU Pul-i-Khumri
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - ICh. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
FENY
Třída štěňat: nenastoupila - GRACIE Bohemia Maestro
Třída mladých: V1, CAJC - YANTANEE Perla mahagon
V2 - AIGI Majesty Dog
V3 - AMY Bohemian by Birth
VD4 - CATALINA Honzíkova cesta
nenastoupila - HAJAGRIVA Bedigebu
Mezitřída: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB - ANTIA Indyk
nenastoupila - JCh. WIRGO Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - BÁRA z Čeřovského vrchu
nenastoupila - JCh. BETULA Modrá písnička
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička