Get Adobe Flash player

Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

SOBĚSLAV - 16.06.2007


posuzoval: PhDr. Vladimír Mojžíš - CZ

PSI
Třída štěňat: VN1 - NELMAN z Janovického zámku
VN - ADONIS Perla mahagon
Třída dorostu: VN1 - FOLOW Bohemia Maestro
VN - ATREY Bohemian by Birth
VN - FABIENNE Bohemia Maestro
Třída mladých: V1, CAJC - JCh. Tuuling CHAN ZIDANE
V2 - BURBERRY Bohemia Crown
Mezitřída: V1, CAC - ANGEL od Elišky
V2, r.CAC - JCh. VULCANUS Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - Avigdor OTIS
V2, r.CAC - ALBERT ze Soví zahrady
V3 - INRICO Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC, Nejlepší pes (neofic.titul), BOB - ICh. ACHTAJ Bohemia Maestro
V2, r.CAC - Ch. CARTOON COLOR of Lollipop
FENY
Třída štěňat: VN1 - NANA z Janovického zámku
Třída dorostu: VN1 - AMY Bohemian by Birth
VN - CATALINA Honzíkova cesta
VN - FELISHA Bohemia Maestro
VN - Lobsang CA-MA BO
nenastoupila - ANGIE Bohemian by Birth
Třída mladých: V1, CAJC - MA-MA-KI z Janovického zámku
V2 - DOLMA Modrá písnička
V - CONIE z Čeřovského vrchu
V - DÉVI Modrá písnička
nenastoupila - XOANON Perla mahagon
Mezitřída: V1, CAC - AMÁLKA Sněhurčin poklad
nenastoupila - ALICE od Elišky
Třída otevřená: V1, CAC - BETULA Modrá písnička
V2, r.CAC - JCh. ANETKA Honzíkova cesta
V3 - WALING Modrá písnička
Třída vítězů: V1, CAC, Nejlepší pes (neofic.titul) - ICh. Moetica MADAM BUTTERFLY
Třída čestná: V1, Vítězka čestné třídy - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - NANDA DEVI Modrá písnička
SOUTĚŽE ( v rámci Speciální výstavy tibetských plemen psů – Memoriálu E.Maternové )
Nejlepší pár psů: 1. místo: - tibetští španělé: ICh. ACHTAJ Bohemia Maestro a WALING Modrá písnička
Nejlepší dorost: 1. místo: - tibetský španěl – fenka AMY Bohemian by Birth
Nejlepší mladý: 1. místo: - tibetský španěl – pes JCh. Tuuling CHAN ZIDANE

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

MLADÁ BOLESLAV - 01.09.2007


posuzovala: Zdenka Jílková - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší dorost - NELMAN z Janovického zámku
VN2 - BÉLOS Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - ALLISTER Bohemian by Birth
V2 - ASHIN Anjelský poklad
V3 - YULUS Perla mahagon
V4 - FOLOW Bohemia Maestro
Mezitřída: V1, CAC - Yotisha's X-MAN
VD2 - ASTERIX Bohemia Crown
VD3 - ANGEL od Elišky
nenastoupil - BURBERRY Bohemia Crown
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. VULCANUS Perla mahagon
V2, r.CAC - ALEXANDR ze Soví zahrady
V3 - BARTOLOMĚJ Honzíkova cesta
V4 - Avigdor OTIS
nenastoupil - BASTIEN Queen Daisy
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - ICh. ACHTAJ Bohemia Maestro
FENY
Třída štěňat: VN1, Nejlepší štěně - GLORIS Bohemia Maestro
VN2 - GRACIE Bohemia Maestro
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - AMY Bohemian by Birth
V2 - HAJAGRIVA Bedigebu
V3 - ANTIA Indyk
V4 - YANTHE Perla mahagon
V - CATALINA Honzíkova cesta
V - DÉVI Modrá písnička
V - XOANON Perla mahagon
VD - YANTANEE Perla mahagon
nenastoupila - AGRIPA Indyk
nenastoupila - DOLMA Modrá písnička
Mezitřída: V1, CAC - JCh. AMÁLKA Sněhurčin poklad
V2, r.CAC - AGNES Sněhurčin poklad
V3 - JCh. WIRGO Perla mahagon
nenastoupila - ERNA Bohemia Maestro
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. BETULA Modrá písnička
V2, r.CAC - ANIČKA Honzíkova cesta
V3 - ANDORETHA Best of Best
V4 - WALING Modrá písnička
V - BÁRA z Čeřovského vrchu
nenastoupila - FAT-MA z Janovického zámku
nenastoupila - FESIN Bedigebu
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz - ICh. Jannock's VASUKI
V2, r.CAC - ICh. LAMIA Perla mahagon
V3 - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
V4 - Ch. ADÉLKA Honzíkova cesta
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - ICh. O'REILLINKA Modrá písnička
V2 - COLOMBINA pod Slováckým nebem
V3 - Ch. ITANARI Modrá písnička

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 29.09.2007


posuzoval: Ing. Leoš Jančík - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší dorost - BÉLOS Perla mahagon
VN2 - NELMAN z Janovického zámku
Třída mladých: V1, CAJC - ALLISTER Bohemian by Birth
nenastoupil - ASHIN Anjelský poklad
Mezitřída: nenastoupil - BURBERRY Bohemia Crown
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. VULCANUS Perla mahagon
V2, r.CAC - ASTERIX Bohemia Crown
Třída vítězů: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - ICh. NORBU Pul-i-Khumri
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - ICh. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
FENY
Třída štěňat: nenastoupila - GRACIE Bohemia Maestro
Třída mladých: V1, CAJC - YANTANEE Perla mahagon
V2 - AIGI Majesty Dog
V3 - AMY Bohemian by Birth
VD4 - CATALINA Honzíkova cesta
nenastoupila - HAJAGRIVA Bedigebu
Mezitřída: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB - ANTIA Indyk
nenastoupila - JCh. WIRGO Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - BÁRA z Čeřovského vrchu
nenastoupila - JCh. BETULA Modrá písnička
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička