each of the patek philippe replica for sale is a master masterpiece.

sell luxury replica watches at competitive prices online.

offer swiss eta movement richard mille replica watch.

replique rolex usa instructing online watchmaking trained professionals.

the features of sophisicated watchmaking in future: character,reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology are been implemented in who makes the best http://www.amazewatches.com.

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

PRAHA - 06.05.2006


posuzovala: Kerstin Handrich - D

PSI
Třída štěňat: VN1, Nejlepší štěně - pejsek - ANGEL od Elišky
Třída dorostu: VN1, Nejlepší pes dorostu - VULCANUS Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - DARWING Bohemia Maestro
V2 - GOPALA Bedigebu
V3 - ALBERT ze Soví zahrady
VD4 - BADIL Modrá písnička
VD - ALEXANDR ze Soví zahrady
Mezitřída: V1, CAC - BARTOLOMĚJ Honzíkova cesta
VD2 - JCh. CARTOON COLOR of Lollipop
VD3 - BASTIEN Queen Daisy
Třída otevřená: V1, CAC - ARTUŠ Honzíkova cesta
VD2 - KERBEROS Perla mahagon
VD3 - ALVIN Fadamo
VD4 - INRICO Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - Ch. ACHTAJ Bohemia Maestro
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán-pes - ICh. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
FENY
Třída štěňat: VN1, Nejlepší štěně - fenka - ATHINA Duhový kamínek
Třída dorostu: VN1, Nejlepší fenka dorostu - CALY Zlatý Klondike
VN2 - AMÁLKA Sněhurčin poklad
N3 - VENELIA Perla mahagon
N4 - AGNES Sněhurčin poklad
nenastoupila - EYSHA Bohemia Maestro
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - JCh. BETULA Modrá písnička
V2 - JCh. Yotisha´s SURPRICE
V3 - URANIA Perla mahagon
V4 - AMÁLKA ze Soví zahrady
nenastoupila - ADÉLKA ze Soví zahrady
Mezitřída: V1, CAC - JCh. Jannock´s VASUKI
V2 - BILLBERGIA Modrá písnička
VD3 - FESIN Bedigebu
VD4 - BETTY z Čeřovského vrchu
Třída otevřená: VD1 - ADÉLKA Honzíkova cesta
VD2 - ANIČKA Honzíkova cesta
VD3 - ANETKA Honzíkova cesta
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOS - Ch. NEFERTITI Perla mahagon
V2, r.CAC - Ch. GLAUKIPPÉ Perla mahagon
VD3 - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
nenastoupila - Ch. YUENKOTAN Modrá písnička
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán-fena - Ch. ITANARI Modrá písnička

Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

SOBĚSLAV - 08.07.2006


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1 - ANGEL od Elišky
Třída mladých: V1, CAJC - VESPER Perla mahagon
V2 - ALBERT ze Soví zahrady
V3 - ALEXANDR Ze Soví zahrady
V4 - VULCANUS Perla mahagon
Mezitřída: V1, CAC - JCh. CARTOON COLOR of Lollipop
Třída otevřená: V1 - CORYN-KUNGGYU Brodecká alej
VD2 - AARON Kaštanový květ
FENY
Třída dorostu: VN1, Nejlepší dorost výstavy
tibetských plemen – „Memoriálu E.Maternové“
- ATHINA Duhový kamínek
Třída mladých: V1, CAJC - URANIA Perla mahagon
V2 - AMÁLKA Sněhurčin poklad
nenastoupila - APOLENKA ze Soví zahrady
Mezitřída: V1, CAC - JCh. BETULA Modrá písnička
V2, r.CAC - SAGARITIS Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC, BOB, 2. nejlepší fena výstavy
tibetských plemen – „Memoriálu E.Maternové“
- JCh. Jannock´s VASUKI
V2 - ANIČKA Honzíkova cesta
V3 - MÉTIS Perla mahagon
VD4 - KORÉ Perla mahagon
nenastoupila - JCh. FELICITAS Perla mahagon
Třída čestná: nenastoupila - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - Ch. O´REILLINKA Modrá písnička
V2 - Ch. AIMEE Par Excellence

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 14.10.2006


posuzovala: Olga Dolejšová - CZ

PSI
Třída štěňat: VN1, Nejlepší štěně-pejsek - BURBERRY Bohemia Crown
Třída mladých: V1, CAJC, BIS-Junior - JCh. VULCANUS Perla mahagon
V2 - GOPALA Bedigebu
V3 - ANGEL od Elišky
VD4 - ASTERIX Bohemia Crown
VD - CEASAR Zlatý Klondike
nenastoupil - ARICHMBOLDO Bohemia Crown
Mezitřída: V1, CAC - ALBERT ze Soví zahrady
nenastoupil - ALEXANDR ze Soví zahrady
Třída vítězů: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - Ch. Yotisha´s JHIWAS BOY
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán-pes - ICh. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
V2 - AURYN of Kultahymy
FENY
Třída štěňat: VN1, Nejlepší štěně-fenka - XOANON Perla mahagon
VN2 - AGATHA Nefritový kamínek
Třída mladých: V1, CAJC - JCh. ATHINA Duhový kamínek
V2 - CALY Zlatý Klondike
nenastoupila - AGNES Sněhurčin poklad
nenastoupila - AMÁLKA Sněhurčin poklad
Mezitřída: V1, CAC - JCh. URANIA Perla mahagon
V2, r.CAC - JCh. Yotisha´s SURPRICE
Třída otevřená: V1, CAC, Vítězka speciální výstavy, BOB - JCh. Jannock´s VASUKI
V2, r.CAC - ANIČKA Honzíkova cesta
VD3 - BÁRA z Čeřovského vrchu
VD4 - ANETKA Honzíkova cesta
Třída vítězů: V1, CAC - JCh. FELICITAS Perla mahagon
nenastoupila - Ch. Moetica MADAME BUTTERFLY
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán-fena - ICh. O´REILLINKA Modrá písnička
SOUTĚŽE (v rámci Speciální výstavy málopočetných a FCI neuznamých plemen psů, tibetských teriérů, tibetských španělů a Landseerů)
Nejlepší mladý pes výstavy: 1. místo: - Ch. VULCANUS Perla mahagon
Nejlepší chovatelská sklupina: 2. místo: - tibetští španělé Perla mahagon