Get Adobe Flash player

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

PRAHA - 07.05.2005


posuzoval: Miroslaw Redlicki - PL

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší pes dorostu - BASTIEN Queen Daisy
Třída mladých: VD1 - AZIR z Bosákovic
Mezitřída: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - JCh. ACHTAJ Bohemia Maestro
V2,r.CAC - JCh. NÉREUS Perla mahagon
V3 - Avigdor OTIS
VD4 - BARAG Kvítek Tibetu
VD - NEPTUN Perla mahagon
Třída otevřená: VD1 - ATO-SU-JÁ Sarvamangalam
VD2 - ARTUŠ Honzíkova cesta
VD3 - FIN-FAN Tulácké blues
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán-pes - ICh. Avigdor O´REILLI
Třída čestná: V - Ch. Moetica Rinaya HAPPY END
nenastoupil - Ch. ABATAJ-CHAN Letící drak
FENY
Třída dorostu: VN1, Nejlepší fenka dorostu - JOSEPHINE z Janovického zámku
N2 - JAJLA z Janovického zámku
N3 - BELINDA Queen Daisy
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - Jannock´s VASUKI
V2 - RHEA ILIA Perla mahagon
V3 - FESIN Bedigebu
V4 - QUÍTIN Perla mahagon
VD - AZIRA z Bosákovic
VD - FASANTA Bedigebu
dobrá - BESSI Bohemia Maestro
nenastoupila - RHEA SILVIA Perla mahagon
Mezitřída: V1, CAC - MÉTIS Perla mahagon
VD2 - ANIČKA Honzíkova cesta
VD3 - ANETKA Honzíkova cesta
dobrá - AGGI Bohemia Maestro
diskvalifikace - MOIRA Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC, Klubový vítěz, BOS - ELMEE Ambalika
V2 - BAL-ZA Zlatý Klondike
VD3 - TABONG Modrá písnička
VD4 - YUENKOTAN Modrá písnička
nenastoupila - ÉLEKTRÁ Perla mahagon
nenastoupila - KIRKÉ Perla mahagon
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán-fena - Ch. ITANARI Modrá písnička

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 22.10.2005


posuzovala: Olga Dolejšová - CZ

PSI
Třída mladých: V1, CAJC - JCh. CARTOON COLOR of Lollipop
Mezitřída: nenastoupil - AZIR z Bosákovic
Třída otevřená: V1, CAC, Vítěz speciální výst. - JCh. NÉREUS Perla mahagon
V2, r.CAC - Yotisha's JHIWAS BOY
V3 - JCh. ACHTAJ Bohemia Maestro
V4 - ARTUŠ Honzíkova cesta
VD - NEPTUN Perla mahagon
nenastoupil - INRICO Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. NORBU Pul-I-Khumri
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - Ch. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
FENY
Třída mladých: V1, CAJC, BOB - Jannock´s VASUKI
V2 - JAJLA z Janovického zámku
V3 - QUENDÍS Perla mahagon
V4 - BETTY z Čeřovského vrchu
V - BÁRA z Čeřovského vrchu
V - TYCHÉ Perla mahagon
VD - BELINDA Queen Daisy
VD - BETULA Modrá písnička
VD - FESIN Bedigebu
VD - JOSEPHINE z Janovického zámku
VD - SAGARITIS Perla mahagon
VD - THEMIS Perla mahagon
Mezitřída: V1, CAC, Vítěz speciální výst. - RHEA ILIA Perla mahagon
nenastoupila - RHEA SILVIA Perla mahagon
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. LAMIA Perla mahagon
nenastoupila - YUENKOTAN Modrá písnička
Třída veteránů: V1, Nejlepší veteránka - Ch. ITANARI Modrá písnička
SOUTĚŽE ( v rámci Speciální výstavy málopočetných a FCI neuznamých plemen psů, tibetských teriérů a tibetských španělů )
Nejlepší vet. výst.: 2. místo: - tibetský španěl ARGOSAN od Cidlinských pramenů
Nejlepší pár: 3. místo: - tibetští španělé NORBU Pul-i-Khumri a LAMIA Perla mahagon
Nejlepší ch. sk.: 2. místo: - ch. st. tibetských španělů Perla mahagon