Get Adobe Flash player

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

LIBOCHOVICE - 15.05.2004


posuzovala: Olga Dolejšová - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepš z dorostu - NÉREUS Perla mahagon
VN2 - MARON Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - ARTUŠ Honzíkova cesta
V2 - BRÁHMA Sarvamangalam
V3 - BAHÁDUR-BALA Zlatý Klondike
Mezitřída: V1, CAC - JCh. NORBU Pul-I-Khumri
Třída otevřená: V1, CAC - Ch. HÉRAKLÉS Perla mahagon
nenastoupil - FIN-FAN Tulácké blues
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - Ch. ABATAJ-CHAN Letící drak
V2, r.CAC - ATO-SU-JÁ Sarvamangalam
Třída čestná: V1, VTČ - ICh. RANGPO Modrá písnička
Třída veteránů: nenastoupil - AMUR Soumračná
FENY
Třída dorostu: VN1, Nejlepší z dorostu - MÉTIS Perla mahagon
VN2 - MOIRA Perla mahagon
nenastoupila - BASKALA Kvítek Tibetu
nenastoupila - BOETA Kvítek Tibetu
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - ANETKA Honzíkova cesta
V2 - ANIČKA Honzíkova cesta
V3 - AIMY z Čeřovského vrchu
VD4 - ZHANANG Modrá písnička
VD - BUMO Zlatý Klondike
Mezitřída: V1, CAC, Klubový vítěz, BOS - YUENKOTAN Modrá písnička
V2 - KORÉ Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - BRÁHMAPUTRA Letící drak
V2, r.CAC - ÉLEKTRÁ Perla mahagon
nenastoupila - ELMEE Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC - ICh. DÉÓ Perla mahagon
nenastoupila - ICh. O´REILLINKA Modrá písnička
SOUTĚŽE
Nejlepší plemeník: 1. místo: - ICh. Rangpo Modrá písnička (majitelka: Eva Hájková)
Nejl.chovat.sk.: 1. místo: - Perla mahagon (chovatelka: Eva Hájková)

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 02.10.2004


posuzovala: Olga Dolejšová - CZ

PSI
Třída dorostu: Nadějný 1 - AARON Kaštanový květ
Třída mladých: V1, CAJC - ACHTAJ Bohemia Maestro
V2 - NEPTUN Perla mahagon
VD3 - MARON Perla mahagon
Mezitřída: odstoupil - ARTUŠ Honzíkova cesta
Třída otevřená: VD1 - CORYN-KUNGGYU Brodecká alej
Třída vítězů: V1, CAC, Vítěz speciální výst., BOB - Ch. ABATAJ-CHAN Letící drak
FENY
Třída mladých: V1, CAJC - NEFERTITI Perla mahagon
VD2 - ÁJA z Čeřovského vrchu
VD3 - AFRA Bohemia Maestro
nenastoupila - AKARA Queen Daisy
nenastoupila - ANETKA Honzíkova cesta
Mezitřída: V1, CAC, Vítězka speciální výstavy - LAMIA Perla mahagon
V2, r.CAC - ANIČKA Honzíkova cesta
V3 - HANIČKA z Janovického zámku
VD4 - AIMY z Čeřovského vrchu
VD - KORÉ Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - YUENKOTANG Modrá písnička
V2, r.CAC - BUMO Zlatý Klondike
VD3 - ÉLEKTRÁ Perla mahagon
VD4 - GLAUKIPPÉ Perla mahagon