Get Adobe Flash player

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

LIBOCHOVICE - 10.05.2003


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI
Třída puppy: VN1, Nejlepší Puppy - NORBU Pul-I-Khumri
Třída dorostu: N1 - KRONOS Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - LENTAAORAVA Chatanga
Mezitřída: V1, CAC - JCh. HÉRAKLÉS Perla mahagon
V2, r.CAC - CHÁRON Perla mahagon
VD3 - HÉLIOS Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. GRATIANUS Perla mahagon
V2, r.CAC - QUICKSILVER of Cherrywood
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - ABATAJ-CHAN Letící drak
V2, r.CAC - Ch. CCHEPANG Bedigebu
Třída čestná: V1, VTČ - ICh. Avigdor O´REILLI
V2 - ICh. BUSTER Ambalika
V3 - ICh. RANGPO Modrá písnička
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - AMUR Soumračná
FENY
Třída dorostu: VN1, Nejlepší z dorostu - YUENKOTAN Modrá písnička
VN2 - YURDU Modrá písnička
VN3 - HANIČKA z Janovického zámku
VN4 - KORÉ Perla mahagon
N - KALYPSÓ Perla mahagon
nenastoupila - KIRKÉ Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - WALING Modrá písnička
V2 - CHIMAY Ambalika
Mezitřída: V1, CAC - EURYDIKÉ Perla mahagon
V2, r.CAC - ÉLEKTRÁ Perla mahagon
V3 - FAT-MA z Janovického zámku
V4 - FAMI-LA z Janovického zámku
V - IRIS-ACACIA Brodecká alej
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. GLAUKIPPÉ Perla mahagon
V2, r.CAC - BRÁHMAPUTRA Letící drak
V3 - AZAH-MI Divoký plamínek
V4 - MIU od Cidlinských pramenů
nenastoupila - ELMEE Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOS - ICh. O´REILLINKA Modrá písnička
V2, r.CAC - Ch. GOLDIE-BESSY Brodecká alej
nenastoupila - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
SOUTĚŽE
Nejhezčí pár: 1. místo: - JCh. Gratianus Perla mahagon + Ch. Goldie-Bessy Brodecká alej (majitelka: Ivana Rusňáková)
Nejlepší plemeník: 1. místo: - ICh. Avigdor O´Reilli (majitelka: Marta Dlabolová)
2. místo: - ICh. Rangpo Modrá písnička (majitelka: Eva Hájková)
Nejl.plemenná fena: 1. místo: - Ch. Bona Dea Perla mahagon (majitelka: Eva Hájková)
Nejl.chovat.sk.: 1. místo: - Perla mahagon (chovatelka: Eva Hájková)

Speciální výstava

PRAHA - 30.08.2003


posuzovala: Zdena Krsková - CZ

PSI
Mezitřída: V1, CAC, vítěz sv., BOB - ATO-SU-JÁ Sarvamangalam
V2, r.CAC - QUICKSILVER of Cherrywood
V3 - ALL TIGER Sarvamangalam
Třída vítězů: V1 - Ch. CHEPANG Bedigebu
Třída veteránů: Nejlepší veterán - ICh. Avigdor O´REILLI
FENY
Třída puppy: VN1, Nejlepší puppy - AIMY z Čeřovského vrchu
nenastoupila - AJA z Čeřovského vrchu
Třída mladých: V1, CAJC - YUENKOTAN Modrá písnička
V - YURDU Modrá písnička
Třída otevřená: V1, CAC, vítěz sv. - JCh. GLAUKIPPÉ Perla mahagon
V2, r.CAC - HARGÍ Ambalika
V3 - ÉLEKTRÁ Perla mahagon
Třída veteránů: nenastoupila - CH. LA-CHUNG v.t. Burgstehof