each of the patek philippe replica for sale is a master masterpiece.

sell luxury replica watches at competitive prices online.

offer swiss eta movement richard mille replica watch.

replique rolex usa instructing online watchmaking trained professionals.

the features of sophisicated watchmaking in future: character,reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology are been implemented in who makes the best http://www.amazewatches.com.

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

LIBOCHOVICE - 10.05.2003


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI
Třída puppy: VN1, Nejlepší Puppy - NORBU Pul-I-Khumri
Třída dorostu: N1 - KRONOS Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - LENTAAORAVA Chatanga
Mezitřída: V1, CAC - JCh. HÉRAKLÉS Perla mahagon
V2, r.CAC - CHÁRON Perla mahagon
VD3 - HÉLIOS Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. GRATIANUS Perla mahagon
V2, r.CAC - QUICKSILVER of Cherrywood
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - ABATAJ-CHAN Letící drak
V2, r.CAC - Ch. CCHEPANG Bedigebu
Třída čestná: V1, VTČ - ICh. Avigdor O´REILLI
V2 - ICh. BUSTER Ambalika
V3 - ICh. RANGPO Modrá písnička
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - AMUR Soumračná
FENY
Třída dorostu: VN1, Nejlepší z dorostu - YUENKOTAN Modrá písnička
VN2 - YURDU Modrá písnička
VN3 - HANIČKA z Janovického zámku
VN4 - KORÉ Perla mahagon
N - KALYPSÓ Perla mahagon
nenastoupila - KIRKÉ Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - WALING Modrá písnička
V2 - CHIMAY Ambalika
Mezitřída: V1, CAC - EURYDIKÉ Perla mahagon
V2, r.CAC - ÉLEKTRÁ Perla mahagon
V3 - FAT-MA z Janovického zámku
V4 - FAMI-LA z Janovického zámku
V - IRIS-ACACIA Brodecká alej
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. GLAUKIPPÉ Perla mahagon
V2, r.CAC - BRÁHMAPUTRA Letící drak
V3 - AZAH-MI Divoký plamínek
V4 - MIU od Cidlinských pramenů
nenastoupila - ELMEE Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOS - ICh. O´REILLINKA Modrá písnička
V2, r.CAC - Ch. GOLDIE-BESSY Brodecká alej
nenastoupila - Ch. SAGARMATHA Modrá písnička
SOUTĚŽE
Nejhezčí pár: 1. místo: - JCh. Gratianus Perla mahagon + Ch. Goldie-Bessy Brodecká alej (majitelka: Ivana Rusňáková)
Nejlepší plemeník: 1. místo: - ICh. Avigdor O´Reilli (majitelka: Marta Dlabolová)
2. místo: - ICh. Rangpo Modrá písnička (majitelka: Eva Hájková)
Nejl.plemenná fena: 1. místo: - Ch. Bona Dea Perla mahagon (majitelka: Eva Hájková)
Nejl.chovat.sk.: 1. místo: - Perla mahagon (chovatelka: Eva Hájková)

Speciální výstava

PRAHA - 30.08.2003


posuzovala: Zdena Krsková - CZ

PSI
Mezitřída: V1, CAC, vítěz sv., BOB - ATO-SU-JÁ Sarvamangalam
V2, r.CAC - QUICKSILVER of Cherrywood
V3 - ALL TIGER Sarvamangalam
Třída vítězů: V1 - Ch. CHEPANG Bedigebu
Třída veteránů: Nejlepší veterán - ICh. Avigdor O´REILLI
FENY
Třída puppy: VN1, Nejlepší puppy - AIMY z Čeřovského vrchu
nenastoupila - AJA z Čeřovského vrchu
Třída mladých: V1, CAJC - YUENKOTAN Modrá písnička
V - YURDU Modrá písnička
Třída otevřená: V1, CAC, vítěz sv. - JCh. GLAUKIPPÉ Perla mahagon
V2, r.CAC - HARGÍ Ambalika
V3 - ÉLEKTRÁ Perla mahagon
Třída veteránů: nenastoupila - CH. LA-CHUNG v.t. Burgstehof