Get Adobe Flash player

Speciální výstava

Lysá nad Labem - 04.05.2002


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší z dorostu - HÉLIOS Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, BOB - CCHEPANG Bedigebu
V2 - GRATIANUS Perla mahagon
VD3 - GYMNÉTÉS Perla mahagon
Mezitřída: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - ATLAS Zlatý Klondike
Třída otevřená: V1, CAC - ADUKI Gilovam
V2, r.CAC - SIND Modrá písnička
V3 - ISHURDI Modrá písnička
FENY
Třída mladých: V1, CAJC - GLAUKIPPÉ Perla mahagon
V2 - ÉLEKTRÁ Perla mahagon
V3 - FELICITAS Perla mahagon
V4 - EURYDIKÉ Perla mahagon
V - MIU od Cidlinských pramenů
Mezitřída: V1, CAC - GOLDIE-BESSY Brodecká alej
V2, r.CAC - TABONG Modrá písnička
Třída otevřená: V1, CAC - SAGARMATHA Modrá písnička
V2, r.CAC - DUELLONA Perla mahagon
V3 - ACHUMI Gilovam
VD4 - BERENIKA pod Slováckým nebem
VD - ANDULKA z Kytlic
Třída vítězů: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - ICh. O´REILLINKA Modrá písnička

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

LIBOCHOVICE - 18.05.2002


posuzovala: Zdena Krsková - CZ

PSI
Třída puppy: VN1, Nejlepší Puppy - CHÁRON Perla mahagon
Třída dorostu: VN1, Nejlepší z dorostu - HÉLIOS Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz ml., BOS - JCh. CCHEPANG Bedigebu
V2 - GRATIANUS Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - CAMM-IN z Janovického zámku
V2, r.CAC - JCh. Moetica RINAYA HAPPY END
V3 - AMUR Soumračná
VD4 - ISHURDI Modrá písnička
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz - ABATAJ-CHAN Letící drak
V2, r.CAC - ICh. DELIALIUSAGI Ambalika
VD3 - EVAN z Janovického zámku
Třída čestná: V1, VTČ - ICh. BUSTER Ambalika
FENY
Třída puppy: VN1, Nejlepší Puppy - CHIMAY Ambalika
VN2 - CHANNAY Ambalika
Třída dorostu: N1 - DÉVI Bedigebu
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - GALATEIA Perla mahagon
V2 - GLAUKIPPÉ Perla mahagon
V3 - MIU od Cidlinských pramenů
V4 - BAMÁNA Fadamo
V - CENCCHE Bedigebu
V - CENODONG Bedigebu
V - ÉLEKTRÁ Perla mahagon
Mezitřída: V1, CAC - TABONG Modrá písnička
V2, r.CAC - GOLDIE-BESSY Brodecká alej
V3 - DUELLONA Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC - BRÁHMAPUTRA Letící drak
V2, r.CAC - CINDY-ACACIA Brodecká alej
V3 - AGÁTA Královna Tibetu
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - ICh. O´REILLINKA Modrá písnička