each of the patek philippe replica for sale is a master masterpiece.

sell luxury replica watches at competitive prices online.

offer swiss eta movement richard mille replica watch.

replique rolex usa instructing online watchmaking trained professionals.

the features of sophisicated watchmaking in future: character,reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology are been implemented in who makes the best http://www.amazewatches.com.

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

PRAHA - 11.08.2001


posuzoval: Primož Peer - SLO
PSI
Třída dorostu: VN1, Nejlepší pes dorostu - ATLAS Zlatý Klondike
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - SIND Modrá písnička
V2 - ARTHUR Best of Best
nenastoupil - HERON Ambalika
Mezitřída: V1, CAC - JCh. Moetica RINAYA HAPPY END
V2, r.CAC - JCh. RANGPO Modrá písnička
Třída otevřená: V1, CAC, Klubový vítěz, BOS - ABATAJ-CHAN Letící drak
VD2 - DUNDEE Par Excellence
nenastoupil - ADUKI Gilovam
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. DELIALIUSAGI Ambalika
Třída čestná: Nejljepší pes třídy čestné - Ch. BUSTER Ambalika
FENY
Třída dorostu: VN1, Nejlepší fena dorostu - GOLDIE-BESSY Brodecká alej
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, Nejlepší mladý plemene - SAGARMATHA Modrá písnička
V2 - HARGÍ Ambalika
V3 - ARKA z Kopřivového dvora
V4 - DÉÓ Perla mahagon
V - DRYOPÉ Perla mahagon
VD - AERIN Best of Best
VD - HARÉ Ambalika
nenastoupila - AKINA Srdce Tibetu
Mezitřída: V1, CAC - ELIZABETH z Janovického zámku
Třída otevřená: V1, CAC - PAŠUPATINÁTH Modrá písnička
VD2 - IRIS od Cidlinských pramenů
nenastoupila - ACHUMI Gilovam
nenastoupila - AMBER Gilovam
nenastoupila - CARMEN-ACACIA Brodecká alej
nenastoupila - ELMEE Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - Ch. O´REILLINKA Modrá písnička

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 29.09.2001


posuzovala: Olga Dolejšová - CZ

PSI
Třída puppy: VN 1, Nejhezčí štěně-pejsek - CCHEPANG Bedigebu
VN2 - GRATIANUS Perla mahagon
neposouzen - FONTANUS Perla mahagon
Třída dorostu: VN 1, Primus Minor - ATLAS Zlatý Klondike
Třída mladých: V1 - Cisosan OTHELLO
V2 - HERON Ambalika
Mezitřída: V1, CAC, Vítěz spec.výstavy, BOB - EVAN z Janovického zámku
V2 - Moetica RINAYA HAPPY END
V3 - SIND Modrá písnička
Třída otevřená: V1, CAC - RANGPO Modrá písnička
VD2 - DUNDEE Par Excellence
VD3 - CAMM-IN z Janovického zámku
Třída vítězů: V1, CAC - ICh. JOBO-GARU Modrá písnička
nenastoupil - Ch. Avigdor O´REILLI
Třída čestná: V1, Vítěz třídy čestné - Ch. AENEAS Perla mahagon
FENY
Třída puppy: VN 1, Nejhezčí štěně-fenka - CENODONG Bedigebu
VN2 - EURYDIKÉ Perla mahagon
VN3 - GLAUKIPPÉ Perla mahagon
N - FELICITAS Perla mahagon
N - GALATEIA Perla mahagon
nenastoupila - GRATIANE Perla mahagon
Třída dorostu: nenastoupila - TABONG Modrá písnička
Třída mladých: V1, CAJC - DÉÓ Perla mahagon
V2 - HARGÍ Ambalika
V3 - GOLDIE-BESSY Brodecká alej
V4 - ARKA z Kopřivového dvora
V - CREPE DE CHINA Chatanga
D - HARÉ Ambalika
vyloučena - AZAH-MI Divoký plamínek
Mezitřída: V1, CAC - SAGARMATHA Modrá písnička
Třída otevřená: V1, CAC, Vítěz spec.výstavy, BOS - BERENIKA pod Slováckým nebem
V2, r.CAC - FANY Helpo Bohemia
VD3 - CAY-LEE Par Excellence
VD4 - IRIS od Cidlinských pramenů