Get Adobe Flash player

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

PRAHA - 12.08.2000


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI
Třída puppy: VN1, Nejhezčí štěně-pes - CRASSUS Perla mahagon
Třída dorostu: VN1, Primus Minor - RANGPO Modrá písnička
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, Nejlepší mladý plemene - Moetica RINAYA HAPPY END
V2 - GARON Helpo Bohemia
V3 - FAN-MING Ambalika
V4 - CORYN-KUNGGYU Brodecká alej
nenastoupil - ADUKI Gilovam
Třída otevřená: V1, CAC, Klubový vítěz, BOS - JCh. DELIALIUSAGI Ambalika
V2, r.CAC - JCh. AENEAS Perla mahagon
V3 - AGRIHAN Klenot východu
V4 - ABATAJ-CHAN Letící drak
V - FRONY Helpo Bohemia
V - KHAČOMA Modrá písnička
V - KUNGGYU CO Modrá písnička
V - POTALA Modrá písnička
odstoupil - CA-MO-MI-LE Tulácké blues
Třída vítězů: V1, CAC - BUSTER Ambalika
V2, r.CAC - ICh. JOBO-GARU Modrá písnička
V3 - ICh. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
V4 - Ch. DANNAL od Cidlinských pramenů
FENY
Třída puppy: VN1, Nejhezčí štěně-fena - CANIDIA Perla mahagon
nenastoupila - CAMENAE Perla mahagon
Třída dorostu: VN1, Primus Minor - ELIZABETH z Janovického zámku
Třída mladých: V1 - DOMINICA-AMBRA Brodecká alej
V2 - BONA DEA Perla mahagon
nenastoupila - AMBER Gilovam
nenastoupila - CARMEN-ACACIA Brodecká alej
nenastoupila - CINDY-ACACIA Brodecká alej
nenastoupila - FAI-LI Ambalika
Mezitřída: V1 - ELMEE Ambalika
V2 - FELON Helpo Bohemia
V3 - BAUKALÉMA Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - ITANARI Modrá písnička
V2, r.CAC - FANY Helpo Bohemia
V3 - NANDA DEVI Modrá písnička
V4 - O´REILLINKA Modrá písnička
V - FLERI Helpo Bohemia
V - PÁTAN Modrá písnička
VD - ALISI Fadamo
VD - NYINGCHI Modrá písnička

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 07.10.2000


posuzovala: Mgr. Božena Ovesná - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Primus Minor - CRASSUS Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC - Moetica RINAYA HAPPY END
V2 - RANGPO Modrá písnička
V3 - FAN-MING Ambalika
vyloučen - RANGLU Modrá písnička
Mezitřída: V1, CAC - ABATAJ-CHAN Letící drak
VD2 - ENDICK DOYL z Lenčina dvora
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. AENEAS Perla mahagon
V2, r.CAC - CAMM-IN z Janovického zámku
V3 - AGRIHAN Klenot východu
V4 - ATHOS Brodecká alej
V - DIYARBAKIR Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC, Vítěz speciální výst., BOS - JCh. DELIALIUSAGI Ambalika
V2, r.CAC - Ch. BUSTER Ambalika
Třída čestná: V1, Vítěz třídy čestné - ICh. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
V2 - ICh. JOBO-GARU Modrá písnička
Třída veteránů: nenastoupil - ICh. Tenzing THIMBU
FENY
Třída puppy: nenastoupila - EBBIE-ACCACIA Brodecká alej
Třída dorostu: VN1, Primus Minor - CANIDIA Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Optimus mladších - CINDY-ACACIA Brodecká alej
V2 - DOMINICA-AMBRA Brodecká alej
V3 - ANDULKA od Tety Zity
V4 - CARMEN-ACACIA Brodecká alej
VD - BAUKALÉMA Perla mahagon
VD - BONA DEA Perla mahagon
D - BENDÍS Perla mahagon
nenastoupila - CEDRA-ACACIA Brodecká alej
nenastoupila - FAI-LI Ambalika
Mezitřída: V1, CAC - ELMEE Ambalika
V2, r.CAC - PAŠUPATINÁTH Modrá písnička
V3 - AMY Queen´s Hermelín
V4 - ADA Queen´s Hermelín
V - ÁRJAPÁLA Letící drak
VD - CHERIES od Cidlinských pramenů
Třída otevřená: V1, CAC - BERENIKA pod Slováckým nebem
V2, r.CAC - DŽESÍLA od Cidlinských pramenů
V3 - ALISI Fadamo
VD4 - AMRITA Metroline
VD - ANANTA Bedigebu
V (posouzena mimo pořadí) - FELON Helpo Bohemia
nenastoupila - EZÍRA od Cidlinských pramenů
nenastoupila - FANY Helpo Bohemia
nenastoupila - ITANARI Modrá písnička
nenastoupila - PÁTAN Modrá písnička
Třída vítězů: V1, CAC, Vít.speciální výst., BOB - Ch. O´REILLINKA Modrá písnička