each of the patek philippe replica for sale is a master masterpiece.

sell luxury replica watches at competitive prices online.

offer swiss eta movement richard mille replica watch.

replique rolex usa instructing online watchmaking trained professionals.

the features of sophisicated watchmaking in future: character,reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology are been implemented in who makes the best http://www.amazewatches.com.

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

PRAHA - 12.08.2000


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI
Třída puppy: VN1, Nejhezčí štěně-pes - CRASSUS Perla mahagon
Třída dorostu: VN1, Primus Minor - RANGPO Modrá písnička
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, Nejlepší mladý plemene - Moetica RINAYA HAPPY END
V2 - GARON Helpo Bohemia
V3 - FAN-MING Ambalika
V4 - CORYN-KUNGGYU Brodecká alej
nenastoupil - ADUKI Gilovam
Třída otevřená: V1, CAC, Klubový vítěz, BOS - JCh. DELIALIUSAGI Ambalika
V2, r.CAC - JCh. AENEAS Perla mahagon
V3 - AGRIHAN Klenot východu
V4 - ABATAJ-CHAN Letící drak
V - FRONY Helpo Bohemia
V - KHAČOMA Modrá písnička
V - KUNGGYU CO Modrá písnička
V - POTALA Modrá písnička
odstoupil - CA-MO-MI-LE Tulácké blues
Třída vítězů: V1, CAC - BUSTER Ambalika
V2, r.CAC - ICh. JOBO-GARU Modrá písnička
V3 - ICh. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
V4 - Ch. DANNAL od Cidlinských pramenů
FENY
Třída puppy: VN1, Nejhezčí štěně-fena - CANIDIA Perla mahagon
nenastoupila - CAMENAE Perla mahagon
Třída dorostu: VN1, Primus Minor - ELIZABETH z Janovického zámku
Třída mladých: V1 - DOMINICA-AMBRA Brodecká alej
V2 - BONA DEA Perla mahagon
nenastoupila - AMBER Gilovam
nenastoupila - CARMEN-ACACIA Brodecká alej
nenastoupila - CINDY-ACACIA Brodecká alej
nenastoupila - FAI-LI Ambalika
Mezitřída: V1 - ELMEE Ambalika
V2 - FELON Helpo Bohemia
V3 - BAUKALÉMA Perla mahagon
Třída otevřená: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - ITANARI Modrá písnička
V2, r.CAC - FANY Helpo Bohemia
V3 - NANDA DEVI Modrá písnička
V4 - O´REILLINKA Modrá písnička
V - FLERI Helpo Bohemia
V - PÁTAN Modrá písnička
VD - ALISI Fadamo
VD - NYINGCHI Modrá písnička

Speciální výstava

MLADÁ BOLESLAV - 07.10.2000


posuzovala: Mgr. Božena Ovesná - CZ

PSI
Třída dorostu: VN1, Primus Minor - CRASSUS Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC - Moetica RINAYA HAPPY END
V2 - RANGPO Modrá písnička
V3 - FAN-MING Ambalika
vyloučen - RANGLU Modrá písnička
Mezitřída: V1, CAC - ABATAJ-CHAN Letící drak
VD2 - ENDICK DOYL z Lenčina dvora
Třída otevřená: V1, CAC - JCh. AENEAS Perla mahagon
V2, r.CAC - CAMM-IN z Janovického zámku
V3 - AGRIHAN Klenot východu
V4 - ATHOS Brodecká alej
V - DIYARBAKIR Ambalika
Třída vítězů: V1, CAC, Vítěz speciální výst., BOS - JCh. DELIALIUSAGI Ambalika
V2, r.CAC - Ch. BUSTER Ambalika
Třída čestná: V1, Vítěz třídy čestné - ICh. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
V2 - ICh. JOBO-GARU Modrá písnička
Třída veteránů: nenastoupil - ICh. Tenzing THIMBU
FENY
Třída puppy: nenastoupila - EBBIE-ACCACIA Brodecká alej
Třída dorostu: VN1, Primus Minor - CANIDIA Perla mahagon
Třída mladých: V1, CAJC, Optimus mladších - CINDY-ACACIA Brodecká alej
V2 - DOMINICA-AMBRA Brodecká alej
V3 - ANDULKA od Tety Zity
V4 - CARMEN-ACACIA Brodecká alej
VD - BAUKALÉMA Perla mahagon
VD - BONA DEA Perla mahagon
D - BENDÍS Perla mahagon
nenastoupila - CEDRA-ACACIA Brodecká alej
nenastoupila - FAI-LI Ambalika
Mezitřída: V1, CAC - ELMEE Ambalika
V2, r.CAC - PAŠUPATINÁTH Modrá písnička
V3 - AMY Queen´s Hermelín
V4 - ADA Queen´s Hermelín
V - ÁRJAPÁLA Letící drak
VD - CHERIES od Cidlinských pramenů
Třída otevřená: V1, CAC - BERENIKA pod Slováckým nebem
V2, r.CAC - DŽESÍLA od Cidlinských pramenů
V3 - ALISI Fadamo
VD4 - AMRITA Metroline
VD - ANANTA Bedigebu
V (posouzena mimo pořadí) - FELON Helpo Bohemia
nenastoupila - EZÍRA od Cidlinských pramenů
nenastoupila - FANY Helpo Bohemia
nenastoupila - ITANARI Modrá písnička
nenastoupila - PÁTAN Modrá písnička
Třída vítězů: V1, CAC, Vít.speciální výst., BOB - Ch. O´REILLINKA Modrá písnička