Get Adobe Flash player

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

PRAHA - 14.08.1999


posuzovala: Olga Dolejšová - CZ

PSI
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - AREUS Perla mahagon
V2 - DELIALIUSAGI Ambalika
V3 - ENDY Helpo Bohemia
V4 - FRONY Helpo Bohemia
V - AENEAS Perla mahagon
V - DIYARBAKIR Ambalika
Třída otevřená: V1, CAC - JOBO-GARU Modrá písnička
V2, r.CAC - KHAČOMA Modrá písnička
V3 - BON-BON z Janovického zámku
V4 - BAHARIS z Tajemného Tibetu
V - BUSTER Ambalika
V - FAUN od Cidlinských pramenů
V - JLAM Modrá písnička
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - Ch. Avigdor O´REILLI
V2, r.CAC - Ch. DANNAL od Cidlinských pramenů
V3 - JCh. Dragonsong STEELDUST
V4 - Ch. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
FENY
Třída dorostu: VN - PÁTAN Modrá písnička
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, Nejlepší mladý plemene - O´REILLINKA Modrá písnička
V2 - FANY Helpo Bohemia
V3 - FLERI Helpo Bohemia
V4 - ARABI Fadamo
VD - AFRODÍTÉ Perla mahagon
VD - HASHUA od Cidlinských pramenů
Třída otevřená: V1, CAC - NANDA DEVI Modrá písnička
V2, r.CAC - COLOMBINA pod Slováckým nebem
V3 - DJANET Helpo Bohemia
V4 - ITANARI Modrá písnička
VD - EDYSA Helpo Bohemia
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz - Ch. LA-CHUNG van T´Burgstse Hof
V2, r.CAC - Ch. BELISANDRA Helpo Bohemia

Speciální výstava

LIBEREC - 18.09.1999


posuzoval: JUDr. Karel Kocourek - CZ

PSI
Třída mladých: V1, CAJC - AENEAS Perla mahagon
V2 - AGRIHAN Klenot východu
V3 - AREUS Perla mahagon
V4 - POTALA Modrá písnička
V - FRONY Helpo Bohemia
Třída otevřená: V1, CAC, Vít.speciální výst., BOB - KHAČOMA Modrá písnička
V2, r.CAC - ENDY Helpo Bohemia
V3 - BON-BON z Janovického zámku
V4 - AMIS z Janovického zámku
V - FRIGG od Cidlinských pramenů
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. JOBO-GARU Modrá písnička
V2, r.CAC - Ch. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
FENY
Třída dorostu: VN - ÁRJAPÁLA Letící drak
Třída mladých: V1, CAJC - FANY Helpo Bohemia
V2 - PÁTAN Modrá písnička
V3 - HASHUA od Cidlinských pramenů
V4 - ARABI Fadamo
V - DERINKUYU Ambalika
V - PAŠUPATINÁTH Modrá písnička
VD - ANIZ Královna Tibetu
VD - BESSY-AMBRA Brodecká alej
nenastoupila - FLERI Helpo Bohemia
Třída otevřená: V1, CAC - COLOMBINA pod Slováckým nebem
V2, r.CAC - ITANARI Modrá písnička
V3 - O´REILLINKA Modrá písnička
V4 - BERENIKA pod Slováckým nebem
VD - EDYSA Helpo Bohemia
nenastoupila - DJANET Helpo Bohemia
nenastoupila - ANETA Brodecká alej
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. BELISANDRA Helpo Bohemia

(Poznámka: Mezi fenami nebyla určována Vítězka speciální výstavy.)