Get Adobe Flash player

Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

MLADÁ BOLESLAV - 17.05.1998


posuzovala: Mgr. Božena Ovesná - CZ

PSI
Třída dorostu: VN - BADIR z Janovického zámku
VN - BENJI pod Slováckým nebem
VN - BON-BON z Janovického zámku
N - BAL-IN z Janovického zámku
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - JOBO-GARU Modrá písnička
V2 - BAHARIS z Tajemného Tibetu
V3 - KHAČOMA Modrá písnička
V4 - JLAM Modrá písnička
vyloučen - BALBOA ROCKY Bokalu
nenastoupil - AJAX Valerzerie
Třída otevřená: V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - JCh. Dragonsong STEELDUST
V2, r.CAC - KHANDOMA Modrá písnička
V3 - CA-MO-MI-LE Tulácké blues
V4 - BUSTER Amabalika
V - AMIS z Janovického zámku
V - ARGOSAN od Cidlinských pramenů
V - BARRINO Helpo Bohemia
V - DANNAL od Cidlinských pramenů
V - ISHURDI Modrá písnička
V - KUNGGYU CO Modrá písnička
VD - AMORY z Tajemného Tibetu
nenastoupil - BARYMAIK Helpo Bohemia
nenastoupil - CORIN Helpo Bohemia
Třída vítězů: V1, CAC - Ch. Avigdor O´REILLI
V2, r.CAC - Ch. ARWICH Helpo Bohemia
V3 - ARMAND Asiata
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - ICh. Tenzing THIMBU
FENY
Třída dorostu: VN - BERENICA pod Slováckým nebem
VN - DAIRYN Helpo Bohemia
Třída mladých: V1, CAJC, Klubový vítěz mladých - ITANARI Modrá písnička
V2 - IAMUWA Modrá písnička
V3 - AMBRA Brodecká alej
V4 - EZÍRA od Cidlinských pramenů
V - ANETA Brodecká alej
Třída otevřená: V1, CAC - DŽESÍLA od Cidlinských pramenů
V2, r.CAC - CELESTA od Cidlinských pramenů
V3 - DAJÁNA od Cidlinských pramenů
V4 - CINDY od Cidlinských pramenů
V - AISHA Segsger
V - BERENICA Helpo Bohemia
nenastoupila - AIMEE Segsger
nenastoupila - Dragonsong WORLDCLASS
Třída vítězů: V1, CAC, Klubový vítěz - Ch. BELISANDRA Helpo Bohemia
Třída veteránů: V1, Nejlepší veterán - Sommerlyst´s FAI DEE
V2 - JHIVA-SU v. h. Beekjeshof

Speciální výstava

PRAHA - 29.08.1998


posuzovala: Erika Bolt - CH

PSI
Třída mladých: VD - BADIR z Janovického zámku
VD - FAUN od Cidlinských pramenů
Třída otevřená: V1 - ANDY pod Slováckým nebem
V2 - Tiara-Su SENGYI
nenastoupil - DANNAL od Cidlinských pramenů
Třída vítězů: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy - Ch. ARGOSAN od Cidlinských pramenů
V2, r.CAC - Ch. ASSUAN ALLIS Thimbu
FENY
Třída mladých: nenastoupila - COR-LEE Par Excellence
Třída otevřená: V1, CAC, Vít.speciální výst., BOB - IOIPURHAT Modrá písnička
V2, r.CAC - BILBERRY NYAM z Lenčina dvora
V3 - CASANDRA Helpo Bohemia
V4 - BESAHAR z Tajemného Tibetu
VD - ARNIKA Valerzerie
VD - IAMUWA Modrá písnička