Pár slov úvodem


Vážení členové klubu.

Jelikož se domnívám, že půlroční interval vydávání zpravodaje je někdy přece jenom dlouhý a některé zprávy by bylo dobré vědět hned, ať už jsou to zprávy, které nás potěší či třeba budou nepříjemné, chci vás průběžně informovat a vyžádala jsem si tedy tento prostor na klubových stránkách. Na těchto stránkách budou zprávy i zprávičky od nás i z ciziny, pokud budete mít nějaké zajímavé informace, o kterých já třeba nevím, budu ráda, když mne upozorníte.

Chci vás všechny ujistit, že samozřejmě i nadále každému z vás poradím co bude potřebovat, kdo si nebude vědět rady např. s kvalitou nebo barvou štěňat, může si i dobrovolně požádat o kontrolu vrhu. Nevíte jak vybrat krycího psa? I nadále vám samozřejmě poradím, konečné rozhodnutí bude samozřejmě na Vás!

To, že se klub rozhodl pro uvolnění chovu neznamená, že bychom hodili méně zkušené nebo nové chovatele „přes palubu“, naopak velice ráda všem i nadále pomohu.

Tady je seznam toho co mám zatím hotové nebo rozpracované, stránky se budou předpokládám rychle doplňovat i měnit, doufám, že s nimi budete spokojeni.. Prostě informace pro vás!

Pro členy, které nemají možnost připojení na internet zajistíme zasílání významných novinek poštou v intervalech dle potřeby.


Klára Hlubocká