Důležité informace


Změna adresy ČMKU - 18. července 2013
24.6. – 4.7.2013 proběhlo stěhování ČMKU do nových prostor – budova ČSCH, Maškova 3, 182 53 Praha 8-Kobylisy. Běžný provoz byl obnoven 8.7.2013. E-mailové adresy zůstávají beze změny. Nová čísla telefonů jsou na stránkách ČMKU. 
více zde ...


Druhý klubový účet - 7. ledna 2013

Dnes byl zřízen druhý (přidružený) klubový účet, který bude sloužit POUZE pro pořádání výstav. Tento krok byl nutný, protože nás čekají minimálně dvě výstavy, o které se budeme muset postarat kompletně sami. Navíc se na tyto výstavy bude možné přihlásit i pomocí programu Dogoffice. 

Typ účtu - účel: Účet pro výstavní poplatky (pouze pro výstavy pořádané klubem)
Název banky: Poštovní spořitelna 
Číslo účtu: 256816126/0300
IBAN:
CZ43 0300 0000 0002 5681 6126
BIC (SWIFT):
CEKOCZPP

 

 


Změna emailových adres - 17. července 2012
Dovolujeme si oznámit, že došlo ke kompletní změně emailových adres klubu ze soukromých na oficiální s doménou kchts.cz:

 

Výbor klubu   
předseda predseda@kchts.cz
jednatel jednatel@kchts.cz
poradce chovu poradce@kchts.cz
pokladník pokladnik@kchts.cz
výstavy vystavy@kchts.cz
   
Revizní komise  
revizní komise reviznikomise@kchts.cz
   
Zpravodaj  
zpravodaj zpravodaj@kchts.cz
   
Všeobecný kontakt  
všeobecný kontakt info@kchts.cz 
 
více zde ...


Výroční členská schůze - 20. června 2012

Dne 28.4.2012 se v Praze konala výroční členská schůze. Účast byla velmi slušná - za posledních 7 let byla nejvyšší - schůze se zúčastnilo 21 členů.

Hlavní změny, které odsouhlasila členská základna, jsou:
1) Schválení možnosti genetického vyšetření PRA
2) Změna poplatků za inzerci štěňat na klubových stránkách
3) Změna sytému placení krycích listů (od roku 2013)
4) Přesunutí výstavy v Hlučíně na jiné místo
5) Rozpočet pro rok 2012
6) Snížení členů výboru ze 7 na 5
7) Vlastní volba do výboru a revizní komise

• Výbor klubu bude pracovat v následujícím složení:
Předseda klubu: Mgr. Jan Krček
Jednatel: Ing. Miluše Abrahamová
Poradce chovu: Klára Kmoníčková
Pokladník: Michaela Krčková
Výstavní referent: Ivana Nováková

• Revizní komise bude pracovat v následujícím složení:
Předseda r. komise: Dagmar Čechová
Člen: František Hlubocký
Člen: Dana Karlová

Jednotlivé změny budou postupně implementovány do jednotlivých řádů a na stránky.

Na místě je i poděkování již nepokračujícím členům výboru a revizní komise za jejich práci:
paní Pavlíně Chlupové - dvě volební období v revizní komisi
panu MVDr. Lešku Królovi - jedno volební období v revizní komisi
paní Blance Syřínkové - jedno volební období ve výboru klubu

Kompletní přehled změn je v zápisu z výroční členské schůze. 
více zde ...


Hledá se fotografie - 5. prosince 2011

Tak první prosba. V importovaných zvířatech máme jedince u kterého nemáme fotografii. Pokud by se Vám někomu podařilo ji získat, budu za ni moc vděčen.

Jedná se o pejska:
Say v.h. Falconsnest 
Otec: Sommerlyst´s Mishong Nag-Po, matka: Tes-La´s Bod pa Phra-Bzo-Ba 
Barva: sobolí zlatá, číslo zápisu: 116-95/94/95 
Import z Belgie do chov. st. Par Excellence

Děkuji
Honza Krček
 


Nový web - 5. prosince 2011


Tak tedy ještě jednou - vítejte na novém webu.

Předem upozorňuji, že web ještě není hotový. V současné době zbývá hlavně doplnit fotografie do sekce výstav, kterých je opravdu hodně a je to pomalá a zdlouhavá práce. Dále opravy malých chybek a až to bude vše, pak kompletní překlady do angličtiny. Ono se né nadarmo říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat. U internetových stránek je to obdobné. Začít dělat nový web je daleko snažší, než překlápět starý do nového prostředí.

S tím souvisí právě moje prosba. Protože není v lidkých silách malého kolektivu lidí vše překontrolovat, pak Vás prosím - najdete-li někdo nějakou chybku, pak mi prosím dejte vědět. Můj mail je na stránkách, ale i tak ho raději uvádím: hany.hanysoft@seznam.cz.

V čem je tedy jiný. Že je jiný vzhledem asi nebude to nejdůležitější, podstatné je to, že ty stránky nejsou jedny, ale dvoje. Nově vedle hlavní stránek vznikl portál SOS.KCHTS.CZ. Tyto stránky jsou věnovány tibeťáčkům, kteří se ocitli v nouzi a díky klubu nebo členům klubu a nebo i široké veřejnosti jsme se o nich dozvěděli. Na stránkách je i seznam již řešených případů. I zde fungují novinky, které jsou navíc přenášeny na úvodní stránku hlavních klubových stránek. Tyto stránky jsou již hotové kompletně.

Tím se dostáváme k hlavnímu webu. Úvodní stránka je kompletně změněna. Ovladácí menu je v horní části, aby se využila maximální možná šíře webu. Stránky jsou navrženy tak, aby minimální optimální rozlišení bylo na šíři obrazovky 1024 bodů (stále nejrozšířenější rozlišení obrazovky je používáno 1024x768 bodů). Prohlížeče byly testovány: Internet Explorer 8, Internet Explorer 9, Google Chrome a Mozzila Firefox. Jak už to tak bývá, v každém prohlížeči jsou stránky zobrazeny malinko jinak, ale nikde by neměla nastat zásadní změna. Zde Vás hlavně prosím o nahlašování chyb.

Na úvodní stránce dále v pravé části se promítají poslední novinky z hlavních i výše zmíněných vedlejších stránek. Na pravé straně jsou odkazy na staré stránky a sos tibeťáčka. No a hlavně termíny výstav a popřípadě i jiných akcí.

V jednotlivých podčástech bych chtěl upozornit na sekci novinek. Opět je zde k dispozici formulář, do kterého když vyplníte svou emailovou adresu, pak Vám při aktualizaci stránek přijde zpráva. Tato funkce byla již na starých stránkách, ale záměrně jsem tento formulář nepřeváděl jako již v minulosti několikrát. Proto Vás prosím o novou registraci.

V sekci výstav je změna u výstav pořádaných v ČR, kde jsou nově umístěny výsledky ze všech národních i mezinárodních výstav pořádaných na území ČR. Výsledky jsou doplněny za rok 2010 a 2011.

V části kontaktů je kompletně předělaný seznam chovatelských stanic. Pro lepší orientaci jsem vedle informací o stanici dal náhledy na vlastní stránky. Na druhá straně je odkaz, který otevře mapu s označením sídla té konkrétní chovatelské stanice. V části výboru a revizní komise jsou umístěny fotografie jednotlivých členů. Tedy alespoň těch, kterých jsem fotografie sehnal.

Zbývající části jsou většinou obsahově stejné s tím, že byly předělány graficky nebo lehce systémově.

Z mé strany je to tedy zatím vše a Vám přeji hodně zábavy. Za Vaše názory a upozornění předem děkuji.

S pozdravem
Honza Krček
 

cheap mlb jersey|pvc figures|bjd