Get Adobe Flash player

MVP Praha - 4.11.2012


posuzoval: Petr Řehánek - CZ

PSI třída štěňat VN1 ANDREJ Kežur
  třída mladých V1, CAJC Ziestan LADISLAV
    V2 Teamofcati´s ENJOY LY-RIK
  mezitřída V1, CAC HARMON Zlatý Klondike
    V2, r. CAC Bergrabben´s EVENTUS BONUS
  třída otevřená V1, CAC MAGIC MACE Mad World
    V2, r. CAC Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
    V3 FALCO Zlatý Klondike
    nenastoupil FAUSTINO Zlatý Klondike
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOB BÉLOS Perla mahagon
    V2, r. CAC, r. CACIB KADOR Perla mahagon
    V3 Yotisha´s X-MAN
FENY třída mladých V1, CAJC, BOJ GALAXY Perla mahagon
    V2 ARLETTA Flos Bellidis
    VD3 CHARLOTTE Zlatý Klondike
  mezitřída V1, CAC FLORANCE Honzíkova cesta
  třída otevřená VD1 BAISHA Majesty Dog
    nenastoupila CARMEN Sněhurčin poklad
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB ISVARI Bedigebu
    V2, r. CAC, r. CACIB XIMICCA Perla mahagon
    V3 TABEA Perla mahagon
    V4 ARTEMIS Hyrkános
  třída veteránů V1, BOV ADÉLKA Honzíkova cesta

MVP Praha - 3.11.2012


posuzoval: Iuza Beradze - GRU

PSI třída štěňat VN1 ANDREJ Kežur
    VN2 GOOFY Honzíkova cesta
  třída mladých V1, CAJC Ziestan LADISLAV
    V2 Teamofcati´s ENJOY LY-RIK
  mezitřída V1, CAC, r. CACIB BELYS Perla mahagon
    V2, r. CAC Bergrabben´s EVENTUS BONUS
    V3 HARMON Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
    V2, r. CAC MAGIC MACE Mad World
    V3 FALCO Zlatý Klondike
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB BÉLOS Perla mahagon
    V2, r. CAC Yotisha´s X-MAN
    V3 KADOR Perla mahagon
  třída veteránů V1, BOV ARTUŠ Honzíkova cesta
FENY třída mladých V1, CAJC, BOJ GALAXY Perla mahagon
    V2 CHARLOTTE Zlatý Klondike
    V3 ARLETTA Flos Bellidis
  mezitřída V1, CAC, r. CACIB FLORANCE Honzíkova cesta
    V2, r. CAC HONEY Zlatý Klondike
  třída otevřená nenastoupila CARMEN Sněhurčin poklad
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOB XIMICCA Perla mahagon
    V2, r. CAC ARTEMIS Hyrkános
    V3 TABEA Perla mahagon
  třída veteránů V1 ADÉLKA Honzíkova cesta

MVP České Budějovice - 14.10.2012


posuzoval: Robert Kubeš - CZ

PSI třída štěňat VN1 ANDREJ Kežur
  třída mladých V1, CAJC, BOJ Ziestan LADISLAV
    V2 Teamofcati´s ENJOY LY-RIK
  mezitřída V1, CAC HARMON Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC, r. CACIB Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
    V2, r. CAC FALCO Zlatý Klondike
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOB Ziestan ANTON
    V2, r. CAC FAUNUS Perla mahagon
    V3 KADOR Perla mahagon
    nenastoupil JETT Bohemia Maestro
FENY třída dorostu nenastoupila ANI Jampel
  třída mladých V1, CAJC ARLETTA Flos Bellidis
  mezitřída V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB FLORANCE Honzíkova cesta
    V2, r. CAC BAILEN Perla mahagon
  třída otevřená V1, CAC BAISHA Majesty Dog
    V2, r. CAC INDU Bedigebu
    V3 BABY Barja
    VD4 ATILA Hyrkános
  třída šampiónů V1, CAC, r. CACIB ARTEMIS Hyrkános
  V2, r. CAC ISVARI Bedigebu
  VD3 TABEA Perla mahagon
  třída veteránů V1, BOV ADÉLKA Honzíkova cesta

NVP Brno - 30.9.2012


posuzovala: RNDr. Jaroslava Ovesná CSc - CZ

PSI třída mladých V1, CAJC, BOJ Bergrabben´s EVENTUS BONUS
    V2 DOYL Gracia-In
    V3 FABIO Bohemian by Birth
  mezitřída D HARWEY SON OF TIBET Zlatý Klondike
  třída vítězů V1, CAC, CAC-ČMKU, NV, BOB Yotisha´s X-MAN
    V2, r. CAC FAUNUS Perla mahagon
    V3 BALŮ Hyrkános
FENY třída mladých V1, CAJC CHARLOTTE Zlatý Klondike
  mezitřída V1, CAC HONEY Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC BAISHA Majesty Dog
    V2 (bez titulu) INDU Bedigebu
  třída vítězů V1, CAC, CAC-ČMKU, NV ISVARI Bedigebu
  třída veteránů V1, BOV ANIČKA Honzíkova cesta

MVP Mladá Boleslav - 26.8.2012


posuzoval: Andraš Polgár - CZ

PSI třída mladých V1, CAJC FABIO Bohemian by Birth
  mezitřída V1 (bez titulu) BELYS Perla mahagon
    VD2 HARMON Zlatý Klondike
    VD3 ZIRCO Perla mahagon
    odstoupil HARWEY SON OF TIBET Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC, r. CACIB Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOB BÉLOS Perla mahagon
    V2, r. CAC BALŮ Hyrkános
FENY třída mladých V1, CAJC, BOJ EXPLOSE Perla mahagon
    V2 ARNIKA Lucy´s SECRET
  mezitřída V1 (bez titulu) HONEY Zlatý Klondike
    V2 EVELÍNA Honzíkova cesta
  třída otevřená V1, CAC, r. CACIB FAENNA Perla mahagon
    V2, r. CAC INDU Bedigebu
    V3 BAISHA Majesty Dog
    V4 BABY Barja
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB XIMICCA Perla mahagon
  třída veteránů V1, BOV NEFERTITI Perla mahagon

NVP Mladá Boleslav - 15.7.2012


posuzoval: Grzegorz Robak - PL

PSI mezitřída V1, CAC, CAC-ČMKU, NV Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
    V2 (bez titulu) BELYS Perla mahagon
    V (mimo pořadí) HARMON Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC YARIS Perla mahagon
  třída vítězů V1, CAC JETT Bohemia Maestro
  třída veteránů V1, BOV, BOB, 3.VBOD NORBU Pul-i-Khumri
FENY třída mladých V1, CAJC, BOJ EXPLOSE Perla mahagon
    nenastoupila BAILEN Perla mahagon
  mezitřída V1, CAC EVELÍNA Honzíkova cesta
  třída otevřená V1, CAC BAISHA Majesty Dog
    V2, r. CAC BABY Barja
    V3 INDU Bedigebu
  třída vítězů V1, CAC, CAC-ČMKU,NV ARTEMIS Hyrkános
    V2, r. CAC ISVARI Bedigebu
    V3 XIMICCA Perla mahagon

NVP Klatovy - 1.7.2012


posuzoval: Robert Kubeš - CZ

PSI třída mladých V1, CAJC BELYS Perla mahagon
  mezitřída V1, CAC YARIS Perla mahagon
    V2, r. CAC ELIÁŠ Honzíkova cesta
    V3 GHOST Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC, CAC-ČMKU, NV, BOB Ziestan ANTON
  třída vítězů V1, CAC BÉLOS Perla mahagon
    V2, r. CAC FAUNUS Perla mahagon
  třída veteránů V1, BOV NORBU Pul-i-Khumri
FENY třída mladých V1, CAJC, BOJ FLORANCE Honzíkova cesta
    VD2 MANI Bohemia Maestro
  mezitřída V1, CAC EVELÍNA Honzíkova cesta
  třída otevřená V1, CAC BABY Barja
    V2, r. CAC INDU Bedigebu
  třída vítězů V1, CAC, CAC-ČMKU, NV CATALINA Honzíkova cesta
    V2, r. CAC XIMICCA Perla mahagon

MVP Brno - 24.6.2012


posuzovala: Mgr. Božena Ovesná - CZ

PSI třída mladých V1, CAJC, BOJ BELYS Perla mahagon
    V2 FABIO Bohemian by Birth
    V3 BASTIEN Naši kamarádi
  mezitřída V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB P´zazz BROWN SUGAR
  třída otevřená V1, CAC, r. CACIB JETT Bohemia Maestro
    V2 GRATTIUS Perla mahagon
FENY třída mladých V1, CAJC BAILEN Perla mahagon
  mezitřída VD1 HONEY Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOB BAISHA Majesty Dog
  třída šampiónů 1, CAC, r. CACIB ISVARI Bedigebu

MVP LITOMĚŘICE - 27.5.2012


posuzoval: Nemanja Jovanovič - SRB

PSI mezitřída VD1 HARWEY SON OF TIBET Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC, r. CACIB YARIS Perla mahagon
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB BÉLOS Perla mahagon
    V2, r. CAC BALŮ Hyrkános
  třída veteránů V1, BOV, r. BOD Vet. NORBU Pul-i-Khumri
FENY třída mladých V1, CAJC, BOJ FLORANCE Honzíkova cesta
    VD2 BAILEN Perla mahagon
  mezitřída V1, CAC, r. CACIB EVELÍNA Honzíkova cesta
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOB XIMICCA Perla mahagon

MVP Praha - 6.5.2012


posuzovala: Olga Dolejšová - CZ

PSI třída mladých V1, CAJC, Vítěz střední BELYS Perla mahagon
    a východní Evropy mladých  
    V2 Bergrabben´s EVENTUS BONUS
  mezitřída V1, CAC YARIS Perla mahagon
    V2, r. CAC FALKO Zlatý Klondike
    V3 HARMON Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, Ziestan ANTON
    Vítěz střední a východní Evropy  
  třída šampiónů V1, CAC, r. CACIB BÉLOS Perla mahagon
    nenastoupil KADOR Perla mahagon
FENY třída mladých V1, CAJC, BOJ, Vítěz střední FLORANCE Honzíkova cesta
    a východní Evropy mladých  
    VD2 MANI Bohemia Maestro
  mezitřída V1, CAC, r. CACIB HONEY Zlatý Klondike
    V2, r. CAC INDU Bedigebu
  třída otevřená V1, CAC BABY Barja
    V2, r. CAC CARMEN Sněhurčin poklad
    nenastoupila TABEA Perla mahagon
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOB CATALINA Honzíkova cesta
    Vítěz střední a východní Evropy  
    V2, r. CAC XIMICCA Perla mahagon
    V3 EVE Zlatý Klondike
    nenastoupila EMIKO Zlatý Klondike
  třída veteránů V1, BOV, 3. VBOD ADÉLKA Honzíkova cesta
    V2 FLORI Helpo Bohemia

NVP Ostrava - 15.4.2012


posuzoval: Zdeněk Kliment - CZ

PSI mezitřída V1, CAC LACY Bohemia Maestro
  třída otevřená V1, CAC FANDANGO Bohemia Maestro
    VD2 IMMPORTAL Bohemia Maestro
  třída vítězů V1, CAC, CAC-ČMKU, NV, BOB JETT Bohemia Maestro
FENY třída dorostu VN1 BUFFY Kavalíří Kvarteto
    VN2 AWARA Kavalíří Kvarteto
  třída mladých VD1 NAM Bohemia Maestro
  třída vítězů V1, CAC- CAC.ČMKU, NV CASSANDRA Duhový kamínek
    nenastoupila EMIKO Zlatý Klondike
  třída veteránů V1, BOV ADÉLKA Honzíkova cesta

MVP České Budějovice - 1.4.2012


posuzovala: Mgr. Božena Ovesná - CZ

PSI třída dorostu VN1 FABIO Bohemian by Birth
  třída mladých V1, CAJC, BOJ Bergrabben´s EVENTUS BONUS
    V2 HARWEY SON OF TIBET Zlatý Klondike
  mezitřída V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
  třída otevřená V1, CAC BALŮ Hyrkános
    V2, r. CAC JETT Bohemia Maestro
  třída šampiónů V1, CAC, r. CACIB ORIN Perla mahagon
    V2, r. CAC VESPER Perla mahagon
    V3 FAUNUS Perla mahagon
    V4 KADOR Perla mahagon
FENY třída dorostu VN1 ARNIKA Lucy´s Secret
  třída mladých V1, CAJC BAILEN Perla mahagon
  mezitřída V1, CAC, r. CACIB XIMICCA Perla mahagon
    V2, r. CAC BABY Barja
    nenastoupila HONEY Zlatý Klondike
  třída otevřená V1, CAC ISVARI Bedigebu
    V2, r. CAC TABEA Perla mahagon
    VD3 BELLINDA Barja
    nenastoupila ATILA Hyrkános
    nenastoupila EMIKO Zlatý Klondike
  třída šampiónů V1,CAC,CAC-ČMKU,CACIB,BOB CASSANDRA Duhový kamínek
    V2, r. CAC EVE Zlatý Klondike

MVP BRNO - 5.2.2012


posuzovala: Karin Bernardis - A

PSI třída mladých V1, CAJC HARMON Zlatý Klondike
    V2 HARWEY SON OF TIBET Zlatý Klondike
    nenastoupil Bergrabben´s EVENTUS BONUS
  mezitřída V1, CAC, r. CACIB Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
    V2, r. CAC FALCO  Zlatý Klondike
    V3 LACY Bohemia Maestro
    nenastoupil P´ zazz BROWN SUGAR
  třída otevřená V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB BALŮ Hyrkános
    V2, r. CAC JETT Bohemia Maestro
    D GRATTIUS Perla mahagon
  třída šampiónů V1, CAC URIC Perla mahagon
  třída veteránů V1, BOV, BOB ACHTAJ Bohemia Maestro
FENY třída dorostu VN1 MANI Bohemia Maestro
  třída mladých V1, CAJC, BOJ HONEY Zlatý Klondike
  mezitřída V1, CAC INDU Bedigebu
    V2, r. CAC CALISTA Gracia-In
    nenastoupila ISVARI Bedigebu
  třída otevřená V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB CARMEN Sněhurčin poklad
    V2, r. CAC, r. CACIB CASSANDRA Duhový kamínek
    VD3 FANTAGIRO Queen Daisy
  třída šampiónů V1, CAC CHOTAN Bedigebu
  V2, r. CAC EVE Zlatý Klondike
  třída veteránů V1 ADÉLKA Honzíkova cesta

MVP BRNO - 4.2.2012


posuzovala: Ing. Alena Košťálová - CZ

PSI třída mladých V1, CAJC HARMON Zlatý Klondike
    VD2 HARWEY SON OF TIBET Zlatý Klondike
    odstoupil Bergrabben´s EVENTUS BONUS
  mezitřída V1, CAC Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY
    V2, r. CAC LACY Bohemia Maestro
    V3 FALKO Zlatý Klondike
    V4 P´ zazz BROWN SUGAR
  třída otevřená V1, CAC, r. CACIB JETT Bohemia Maestro
    V2, r. CAC BALŮ Hyrkános
    V3 GRATTIUS Perla mahagon
  třída šampiónů V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB URIC Perla mahagon
  třída veteránů V1, BOV, BOB ACHTAJ Bohemia Maestro
FENY třída dorostu VN1 FLORANCE Honzíkova cesta
    VN2 MANI Bohemia Maestro
  třída mladých V1, CAJC, BOJ HONEY Zlatý Klondike
  mezitřída V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB ISVARI Bedigebu
    V2, r. CAC INDU Bedigebu
    V3 CALISTA Gracia-In
  třída otevřená V1, CAC CARMEN Sněhurčin poklad
    V2, r. CAC CASSANDRA Duhový kamínek
  třída šampiónů V1, CAC, r. CACIB EVE Zlatý Klondike
  V2, r. CAC CATALINA Honzíkova cesta
  třída veteránů V1 ADÉLKA Honzíkova cesta

NVP OLOMOUC (místo konání Brno) - 8.1.2012


posuzovala: Zdenka Jílková - CZ

PSI třída dorostu VN1 Bergrabben´s EVENTUS BONUS
  třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOB YARIS Perla mahagon
    VD2 HARVEY OF TIBET Zlatý Klondike
  mezitřída V1, CAC P´zazz BROWN SUGAR
    V2, r. CAC IMATTY Bedigebu
  třída otevřená V1, CAC, CAC-ČMKU, NV BALŮ Hyrkános
    V2, r. CAC JETT Bohemia Maestro
  třída vítězů V1, CAC Jannock´s US MAVERICK
    nenastoupil FAUNUS Perla mahagon
FENY třída dorostu VN1 MANI Bohemia Maestro
  třída mladých V1, CAJC HONEY Zlatý Klondike
  mezitřída V1, CAC, CAC-ČMKU, NV ISVARI Bedigebu
    V2, r. CAC INDU Bedigebu
  třída otevřená VD1 ELEANOR Zlatý Klondike
  třída vítězů V1, CAC CASSANDRA Duhový kamínek