Get Adobe Flash player

Stav databáze členů

Evidence průkazů v klubu je funkční od roku 2001.
Datum a čas poslední aktualizace členství
02.08.2017 - 10:13:58

 
 
Statistiky členství v jednotlivých letech
Rok členstvíCelkem členůKlasické členstvíČestné členstvíRodinné členstvíVýherce klasického členství
2017837139 
2016837229 
20158269292
2014897928 
2013948428 
2012988927 
201190882  
201093912  
200986851  
20089898   
20078686   
20067373   
20056060   
20045858   
20036666   
20027070   
20015959   
 Celkem záznamů: 17 

Návštěvnost členských schůzí

DatumMěstoStátPočet členůPoznámka
28. 02. 1999NemošiceČESKÁ REPUBLIKA25 
09. 04. 2000Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA25 
08. 04. 2001Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA21 
24. 03. 2002PardubiceČESKÁ REPUBLIKA18 
04. 05. 2003Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA16 
03. 04. 2004Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA13 
03. 04. 2005PardubiceČESKÁ REPUBLIKA16 
25. 11. 2006Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA26 
15. 09. 2007Stříbrné hory u RýmařovaČESKÁ REPUBLIKA15 
29. 03. 2008PardubiceČESKÁ REPUBLIKA20 
18. 04. 2009PardubiceČESKÁ REPUBLIKA16 
19. 09. 2009Mladá BoleslavČESKÁ REPUBLIKA15 
17. 04. 2010BrnoČESKÁ REPUBLIKA13 
02. 04. 2011PardubiceČESKÁ REPUBLIKA15 
28. 04. 2012Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA21 
20. 04. 2013Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA19 
19. 04. 2014Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA17 
18. 04. 2015Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA20 
16. 04. 2016Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA19 
26. 03. 2017Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA21 
 Celkem záznamů: 20 

Přehled účasti na klubových a speciálních výstavách

Rok

Datum

Místo konání Druh výstavy

Přihlášeno jedinců

Rozhodčí

1995

20.05.1995

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

9

RNDr. Jaroslava Ovesná - CZ

1996

25.05.1996

Nymburk Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

8

JUDr. Karel Kocourek - CZ

1997

22.02.1997

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

20

PHDr. Vladimír Mojžíš - CZ

1998

17.05.1998

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

45

Mgr. Božena Ovesná - CZ

29.08.1998

Praha Speciální výstava

14

Erika Bolt - CH

1999

14.08.1999

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

31

Olga Dolejšová - CZ

18.09.1999

Liberec Speciální výstava

30

JUDr. Karel Kocourek - CZ

2000

12.08.2000

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

40

Ing. Alena Košťálová - CZ

07.10.2000

Mladá Boleslav Speciální výstava

45

Mgr. Božena Ovesná - CZ

2001

11.08.2001

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

28

Primož Peer - SLO

29.09.2001

Mladá Boleslav Speciální výstava

34

Olga Dolejšová - CZ

2002

04.05.2002

Lysá nad Labem Speciální výstava

21

Ing. Alena Košťálová - CZ

18.05.2002

Libochovice Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

29

Zdena Krsková - CZ

2003

10.05.2003

Libochovice Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

35

Ing. Alena Košťálová - CZ

30.08.2003

Praha Speciální výstava

13

Zdena Krsková - CZ

2004

15.05.2004

Libochovice Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

28

Olga Dolejšová - CZ

02.10.2004

Mladá Boleslav Speciální výstava

21

Olga Dolejšová - CZ

2005

07.05.2005

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

37

Miroslaw Redlicki - PL

22.10.2005

Mladá Boleslav Speciální výstava

27

Olga Dolejšová - CZ

2006

06.05.2006

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

39

Kerstin Handrich - D

08.07.2006

Soběslav Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

22

Ing. Alena Košťálová - CZ

14.10.2006

Mladá Boleslav Speciální výstava

27

Olga Dolejšová - CZ

2007

16.06.2007

Soběslav Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

33

PhDr. Vladimír Mojžíš - CZ

01.09.2007

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

46

Zdenka Jílková - CZ

29.09.2007

Mladá Boleslav Speciální výstava

20

Ing. Leoš Jančík - CZ

2008

03.05.2008

Lysá nad Labem Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

34

Karin Acker - D

14.06.2008

Soběslav Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

36

Mgr. Božena Ovesná - CZ

11.10.2008

Mladá Boleslav Speciální výstava

40

Ing. Alena Košťálová - CZ

2009

09.05.2009

Hlučín Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

27

Mgr. Maciej Kozber - PL

06.06.2009

Lysá nad Labem Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

20

Ing. Alena Košťálová - CZ

19.09.2009

Mladá Boleslav Speciální výstava

31

Róbert Kanás - SR

2010

08.05.2010

Hlučín Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

15

Magdalena Świętoń - PL

29.05.2010

Lysá nad Labem Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

24

Andráš Polgár - SR

18.09.2010

Mladá Boleslav Speciální výstava

15

Zdeněk Kliment - CZ

2011

07.05.2011

Hlučín Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

10

Maria Zasada - PL

28.05.2011

Lysá nad Labem Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

32

Dušan Kuriš - SR

01.10.2011

Litoměřice Speciální výstava

20

Iuza Beradze - GRU

2012

12.05.2012

Hlučín Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

14

Olga Dolejšová - CZ

02.06.2012

Lysá nad Labem Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

29

Jana Kurišová - SK

06.10.2012

Litoměřice Speciální výstava

12

Libuše Ubrová - CZ

2013

04.05.2013

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

41

Ing. Alena Košťálová - CZ

18.05.2013

Hlučín Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

10

Karel Hořák - CZ

12.10.2013

Litoměřice Speciální výstava

25

Josef Němec - CZ

2014

03.05.2014

Praha Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

21

Antonín Mudra - CZ

10.05.2014

Hlučín Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

19

Gregorz Robak - PL

11.10.2014

Litoměřice Speciální výstava

22

Libuše Ubrová - CZ

2015

02.05.2015

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

32

Hana Ahrens - AT

03.10.2015

Litoměřice Speciální výstava

18

Olga Dolejšová - CZ

2016

08.05.2016

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz 28 Tomáš Kučera - CZ

15.10.2016

Litoměřice Speciální výstava

9

Mgr. Zuzana Brotánková - CZ

2017

08.05.2017

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz 27 Antonín Mudra - CZ

14.10.2017

Litoměřice Speciální výstava

20

Ing. Alena Košťálová - CZ