Get Adobe Flash player

Stav databáze členů

Evidence průkazů v klubu je funkční od roku 2001.
Datum a čas poslední aktualizace členství
26.04.2019 - 18:50:13

 
 
Statistiky členství v jednotlivých letech
Rok členstvíCelkem členůKlasické členstvíČestné členstvíRodinné členstvíVýherce klasického členství
20197257312 
20188268311 
2017837139 
2016837229 
20158269292
2014897928 
2013948428 
2012988927 
201190882  
201093912  
200986851  
20089898   
20078686   
20067373   
20056060   
20045858   
20036666   
20027070   
20015959   
 Celkem záznamů: 19 

Návštěvnost členských schůzí

DatumMěstoStátPočet členůPoznámka
28. 02. 1999NemošiceČESKÁ REPUBLIKA25 
09. 04. 2000Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA25 
08. 04. 2001Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA21 
24. 03. 2002PardubiceČESKÁ REPUBLIKA18 
04. 05. 2003Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA16 
03. 04. 2004Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA13 
03. 04. 2005PardubiceČESKÁ REPUBLIKA16 
25. 11. 2006Praha - Újezd nad LesyČESKÁ REPUBLIKA26 
15. 09. 2007Stříbrné hory u RýmařovaČESKÁ REPUBLIKA15 
29. 03. 2008PardubiceČESKÁ REPUBLIKA20 
18. 04. 2009PardubiceČESKÁ REPUBLIKA16 
19. 09. 2009Mladá BoleslavČESKÁ REPUBLIKA15 
17. 04. 2010BrnoČESKÁ REPUBLIKA13 
02. 04. 2011PardubiceČESKÁ REPUBLIKA15 
28. 04. 2012Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA21 
20. 04. 2013Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA19 
19. 04. 2014Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA17 
18. 04. 2015Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA20 
16. 04. 2016Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA19 
26. 03. 2017Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA21 
14. 04. 2018Praha - KobylisyČESKÁ REPUBLIKA18 
 Celkem záznamů: 21 

Přehled účasti na klubových a speciálních výstavách

Rok

Datum

Místo konání Druh výstavy

Přihlášeno jedinců

Rozhodčí

1995

20.05.1995

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

9

RNDr. Jaroslava Ovesná - CZ

1996

25.05.1996

Nymburk Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

8

JUDr. Karel Kocourek - CZ

1997

22.02.1997

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

20

PHDr. Vladimír Mojžíš - CZ

1998

17.05.1998

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

45

Mgr. Božena Ovesná - CZ

29.08.1998

Praha Speciální výstava

14

Erika Bolt - CH

1999

14.08.1999

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

31

Olga Dolejšová - CZ

18.09.1999

Liberec Speciální výstava

30

JUDr. Karel Kocourek - CZ

2000

12.08.2000

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

40

Ing. Alena Košťálová - CZ

07.10.2000

Mladá Boleslav Speciální výstava

45

Mgr. Božena Ovesná - CZ

2001

11.08.2001

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

28

Primož Peer - SLO

29.09.2001

Mladá Boleslav Speciální výstava

34

Olga Dolejšová - CZ

2002

04.05.2002

Lysá nad Labem Speciální výstava

21

Ing. Alena Košťálová - CZ

18.05.2002

Libochovice Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

29

Zdena Krsková - CZ

2003

10.05.2003

Libochovice Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

35

Ing. Alena Košťálová - CZ

30.08.2003

Praha Speciální výstava

13

Zdena Krsková - CZ

2004

15.05.2004

Libochovice Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

28

Olga Dolejšová - CZ

02.10.2004

Mladá Boleslav Speciální výstava

21

Olga Dolejšová - CZ

2005

07.05.2005

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

37

Miroslaw Redlicki - PL

22.10.2005

Mladá Boleslav Speciální výstava

27

Olga Dolejšová - CZ

2006

06.05.2006

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

39

Kerstin Handrich - D

08.07.2006

Soběslav Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

22

Ing. Alena Košťálová - CZ

14.10.2006

Mladá Boleslav Speciální výstava

27

Olga Dolejšová - CZ

2007

16.06.2007

Soběslav Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

33

PhDr. Vladimír Mojžíš - CZ

01.09.2007

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

46

Zdenka Jílková - CZ

29.09.2007

Mladá Boleslav Speciální výstava

20

Ing. Leoš Jančík - CZ

2008

03.05.2008

Lysá nad Labem Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

34

Karin Acker - D

14.06.2008

Soběslav Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

36

Mgr. Božena Ovesná - CZ

11.10.2008

Mladá Boleslav Speciální výstava

40

Ing. Alena Košťálová - CZ

2009

09.05.2009

Hlučín Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

27

Mgr. Maciej Kozber - PL

06.06.2009

Lysá nad Labem Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

20

Ing. Alena Košťálová - CZ

19.09.2009

Mladá Boleslav Speciální výstava

31

Róbert Kanás - SR

2010

08.05.2010

Hlučín Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

15

Magdalena Świętoń - PL

29.05.2010

Lysá nad Labem Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

24

Andráš Polgár - SR

18.09.2010

Mladá Boleslav Speciální výstava

15

Zdeněk Kliment - CZ

2011

07.05.2011

Hlučín Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

10

Maria Zasada - PL

28.05.2011

Lysá nad Labem Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

32

Dušan Kuriš - SR

01.10.2011

Litoměřice Speciální výstava

20

Iuza Beradze - GRU

2012

12.05.2012

Hlučín Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

14

Olga Dolejšová - CZ

02.06.2012

Lysá nad Labem Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

29

Jana Kurišová - SK

06.10.2012

Litoměřice Speciální výstava

12

Libuše Ubrová - CZ

2013

04.05.2013

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

41

Ing. Alena Košťálová - CZ

18.05.2013

Hlučín Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

10

Karel Hořák - CZ

12.10.2013

Litoměřice Speciální výstava

25

Josef Němec - CZ

2014

03.05.2014

Praha Klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz

21

Antonín Mudra - CZ

10.05.2014

Hlučín Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

19

Gregorz Robak - PL

11.10.2014

Litoměřice Speciální výstava

22

Libuše Ubrová - CZ

2015

02.05.2015

Praha Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

32

Hana Ahrens - AT

03.10.2015

Litoměřice Speciální výstava

18

Olga Dolejšová - CZ

2016

08.05.2016

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz 28 Tomáš Kučera - CZ

15.10.2016

Litoměřice Speciální výstava

9

Mgr. Zuzana Brotánková - CZ

2017

08.05.2017

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz 27 Antonín Mudra - CZ

14.10.2017

Litoměřice Speciální výstava

20

Ing. Alena Košťálová - CZ

2018

08.05.2018

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

24

Iuza Beradze - CZ

13.10.2018

Litoměřice Speciální výstava

25

Ing. Leoš Jančík - CZ

2019

08.05.2019

Mladá Boleslav Klubová výstava se zadáváním titulů klubový vítěz

 

 

12.10.2019

Litoměřice Speciální výstava